Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vialand, Dubai Arabian Travel Market Fuarı’nda

07 Mayıs, 2014 | 11:43

vialand-dubai Vialand, Berlin ve Moskova’nın ardından bu yıl 21. kez düzenlenen Dubai Arabian Travel Market Fuarı’nda da boy gösterdi.

Türkiye’nin eğlence dünyası Vialand, 21. kez düzenlenen Dubai Arabian Travel Market Fuarı’nın yıldızı oldu. Dev standıyla ziyaretçilerin ilgi odağı olan Vialand, Türkiye’nin tanıtımına da katkıda sağladı.

1 Haziran’da bünyesinde hizmete girecek olan 101 odalı deluxe hotel Vialand Palace’ı da görücüye çıkaran Vialand, 2014 yılında katıldığı Berlin ve Moskova fuarlarının ardından, Dubai Arabian Travel Market’te de yer alarak yurtdışı atağını sürdürdü.

Turist sayısını % 15 artıracak 2014 yılında yabancı ziyaretçi hedefini 4.5 milyon kişi olarak belirleyen Vialand, İstanbul’a gelen her iki turistten birine talip bulunuyor. Yabancı misafirlerinin yüzde 80’i Ortadoğu, yüzde 20’si ise Rusya ve Balkan ülkelerinden gelen Vialand, İstanbul’a gelen turist sayısını orta vadede yüzde 15 artırmayı planlıyor.

2014 yılında toplam 30 milyon ziyaretçi hedefleyen Vialand içerisinde yer alan Tema Park ise 30 ünitesiyle eğlence anlayışına yepyeni bir boyut kazandırdı. Tema Park 2014 yılı sezonuna, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ses getirecek 2 yeni projesi olan “Nefeskesen” ve “Fatih’in Rüyası” ile merhaba dedi.

Vialand Tema Park içinde bu yıl; 110 km hıza 3 saniyede çıkan ve dünyanın en fazla adrenalin yaratan Roller Coaster’larından biri olan Nefeskesen 17 milyon dolarlık yatırımla açıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 fuarları, Dubai Arabian Travel Market Fuarı, Dubai fuar, Fuar Haberleri, Moskova, Moskova fuar, Travel Market Fuarı, Vialand, Vialand dubai, Vialand eğlence, Vialand fuar, Vialand tema park,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları