Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vevçani Karnavalı başladı

14 Ocak, 2015 | 07:57

Makedonya tarihinin en eski festivali olarak kabul edilen Vevçani Karnavalı, başladı.

1400 yıllık geçmişi olduğuna inanılan Vevçani Karnavalı, Kültür Bakanı Elizabeta Kançeska Milevska’nın yaptığı açılış konuşması ile başladı.

Birbirinden ilginç kostüm ve maskelerle adeta Venedik Karnavalı’nı andıran Vevçani, Venedik kadar olmasa da renkli görüntülere sahne oluyor. Kültür Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenen karnaval, dün başladı ve bugün akşam saatlerinde sona erecek.

Paris’teki Charlie Hedbo saldırısının da unutulmadığı ve protesto edildiği karnavalı yaklaşık 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Charlie Hedbo, Charlie Hedbo protesto, Elizabeta Kançeska Milevska, Venedik Karnavalı, Venedik Karnavalı Haberleri, Venedik Karnavalı İtalya, venedik karnavalı ne zaman, Venedik Karnavalı turu, Vevçani, Vevçani Karnavalı, Vevçani Karnavalı makedonya, Vevçani Karnavalı tarihi, Vevçani makedonya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları