Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Verona’da Gardaland Eğlence Parkı

10 Haziran, 2014 | 15:05

gardaland turları Yalnızca İtalyanların değil bölgeyi ziyaret eden tüm turistlerin ziyaret ettiği eğlence parkı Gardaland yaz sezonunda yine turist akınına uğruyor.

Verona’ya bağlı Castelnuovo del Garda’da yer alan ve Avrupa’nın en büyük eğlence parklarından biri olan Gardaland 1975 yılında açılmış. Günümüzde yılda 3 milyondan fazla turisti ağırlayan Gardaland Eğlence parkı, yediden yetmişe herkesin ilgisini çekiyor. Farklı konseptlerde roller coasterlar ile 30’dan fazla oyuncağın bulunduğu geniş alan kışın ziyaretçilere kapalı. Yaz sezonunda ise 23.00’e kadar açık olan Gardaland’da özellikle roller coasterlar dikkat çekiyor. Blue Tornado, Magic Mountain ve Space Vertigo gibi oyuncaklar için kuyruklar oluşturan turistler, Fuga de Atlantide, Colarado Boat ve Jungle Rapids gibi sulu oyuncakları da seviyor.

Flying Island ile Verona’ya tepeden bakış

Oyuncaklardan biri olan Flying Island ise diğer oyuncakların aksine daha yavaş. Verona’ya tepeden bakış imkanı veren Flying Island da özellikle yetişkin ziyaretçiler tarafından tercih ediliyor.

GARDALAND TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
gardaland, gardaland 2014, gardaland eğlence parkı, gardaland roller coaster, İtalya, İtalya Turu, verona, verona gezisi, verona turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları