Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Bu Venezuela için bir zafer”

11 Kasım, 2013 | 12:23

kainat-guzeli-venezuela Nicolas Madura, Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 2013 Kainat Güzellik Yarışması’nı kazanan Gabriela Isler’i tebrik etti.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, sonuçların açıklanmasının hemen ardından Isler’i Twitter aracılığıyla tebrik etti ve bunun Venezuela için bir “zafer” olduğunu belirtti.

Flamenko dansçısı ve aynı zamanda sunuculuk yapan Isler, tacını geçen yılın birincisi Olivia Culpo’dan devraldı.

Yarışmada ikinci sırayı 23 yaşındaki İspanyol güzel Patricia Rodriguez alırken, Ekvador temsilcisi Constanza Baezz üçüncü oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constanza Baezz, Ekvador, Gabriela Isler, Gabriela Isler Venezuela, Kainat Güzellik Yarışması, Kainat Güzellik Yarışması Moskova, Nicolas Maduro, Olivia Culpo, Patricia Rodriguez, Rusya, Rusya Moskova, Venezuela, Venezuela Devlet Başkanı, Venezuela haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları