Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Bu Venezuela için bir zafer”

11 Kasım, 2013 | 12:23

kainat-guzeli-venezuela Nicolas Madura, Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 2013 Kainat Güzellik Yarışması’nı kazanan Gabriela Isler’i tebrik etti.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, sonuçların açıklanmasının hemen ardından Isler’i Twitter aracılığıyla tebrik etti ve bunun Venezuela için bir “zafer” olduğunu belirtti.

Flamenko dansçısı ve aynı zamanda sunuculuk yapan Isler, tacını geçen yılın birincisi Olivia Culpo’dan devraldı.

Yarışmada ikinci sırayı 23 yaşındaki İspanyol güzel Patricia Rodriguez alırken, Ekvador temsilcisi Constanza Baezz üçüncü oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constanza Baezz, Ekvador, Gabriela Isler, Gabriela Isler Venezuela, Kainat Güzellik Yarışması, Kainat Güzellik Yarışması Moskova, Nicolas Maduro, Olivia Culpo, Patricia Rodriguez, Rusya, Rusya Moskova, Venezuela, Venezuela Devlet Başkanı, Venezuela haberleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları