Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venezuela’dan ABD vatandaşlarına zorunlu vize uygulaması

02 Mart, 2015 | 09:08

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ülkeye giriş yapacak her ABD vatandaşına zorunlu vize uygulaması getirildiğini açıkladı.

Venezuela’da çok sayıda Amerika casusu olduğunu belirten Nicolas Maduro, ABD müdahelesini kontrol altına almayı amaçladıklarını bu yüzden ülkeye giriş yapacak her ABD vatandaşına zorunlu vize uygulaması getirildiğini açıkladı.

Kararla ilgili başkent Caracas’ta açıklamalarda bulunan Nicolas Maduro, ABD’nin Venezuela’da 100 diplomatı bulunurken buna karşılık Venezuela’nın ABD’de sadece 17 diplomatı olduğuna dikkat çekti.

Maduro, Amerika’nın ülkesinin içişlerine karışmasından duyduğu rahatsızlık nedeniyle Venezuela’yı ziyaret edecek Amerikan vatandaşlarından vize isteneceğini ve bazı siyasetçilerin ülkeye girişinin yasaklandığını açıkladı.

Aralarında eski ABD başkanı George W. Bush ve başkan vekili Dick Cheney’nin de bulunduğu bazı siyasetçilerin Venezuela’ya girişi yasaklandı.

VENEZUELA TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dick Cheney, Dick Cheney venezuela, George Bush, George Bush amerika, George Bush Venezuela, Hugo Chavez, Hugo Chavez Venezuela, Nicolas Maduro, Nicolas Maduro George Bush, Nicolas Maduro Venezuela, Venezuela, Venezuela ABD, Venezuela ABD ajan, Venezuela haberleri, Venezuela vize,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları