Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venezuela’dan ABD vatandaşlarına zorunlu vize uygulaması

02 Mart, 2015 | 09:08

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ülkeye giriş yapacak her ABD vatandaşına zorunlu vize uygulaması getirildiğini açıkladı.

Venezuela’da çok sayıda Amerika casusu olduğunu belirten Nicolas Maduro, ABD müdahelesini kontrol altına almayı amaçladıklarını bu yüzden ülkeye giriş yapacak her ABD vatandaşına zorunlu vize uygulaması getirildiğini açıkladı.

Kararla ilgili başkent Caracas’ta açıklamalarda bulunan Nicolas Maduro, ABD’nin Venezuela’da 100 diplomatı bulunurken buna karşılık Venezuela’nın ABD’de sadece 17 diplomatı olduğuna dikkat çekti.

Maduro, Amerika’nın ülkesinin içişlerine karışmasından duyduğu rahatsızlık nedeniyle Venezuela’yı ziyaret edecek Amerikan vatandaşlarından vize isteneceğini ve bazı siyasetçilerin ülkeye girişinin yasaklandığını açıkladı.

Aralarında eski ABD başkanı George W. Bush ve başkan vekili Dick Cheney’nin de bulunduğu bazı siyasetçilerin Venezuela’ya girişi yasaklandı.

VENEZUELA TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dick Cheney, Dick Cheney venezuela, George Bush, George Bush amerika, George Bush Venezuela, Hugo Chavez, Hugo Chavez Venezuela, Nicolas Maduro, Nicolas Maduro George Bush, Nicolas Maduro Venezuela, Venezuela, Venezuela ABD, Venezuela ABD ajan, Venezuela haberleri, Venezuela vize,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları