Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venezuela’dan ABD vatandaşlarına zorunlu vize uygulaması

02 Mart, 2015 | 09:08

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ülkeye giriş yapacak her ABD vatandaşına zorunlu vize uygulaması getirildiğini açıkladı.

Venezuela’da çok sayıda Amerika casusu olduğunu belirten Nicolas Maduro, ABD müdahelesini kontrol altına almayı amaçladıklarını bu yüzden ülkeye giriş yapacak her ABD vatandaşına zorunlu vize uygulaması getirildiğini açıkladı.

Kararla ilgili başkent Caracas’ta açıklamalarda bulunan Nicolas Maduro, ABD’nin Venezuela’da 100 diplomatı bulunurken buna karşılık Venezuela’nın ABD’de sadece 17 diplomatı olduğuna dikkat çekti.

Maduro, Amerika’nın ülkesinin içişlerine karışmasından duyduğu rahatsızlık nedeniyle Venezuela’yı ziyaret edecek Amerikan vatandaşlarından vize isteneceğini ve bazı siyasetçilerin ülkeye girişinin yasaklandığını açıkladı.

Aralarında eski ABD başkanı George W. Bush ve başkan vekili Dick Cheney’nin de bulunduğu bazı siyasetçilerin Venezuela’ya girişi yasaklandı.

VENEZUELA TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dick Cheney, Dick Cheney venezuela, George Bush, George Bush amerika, George Bush Venezuela, Hugo Chavez, Hugo Chavez Venezuela, Nicolas Maduro, Nicolas Maduro George Bush, Nicolas Maduro Venezuela, Venezuela, Venezuela ABD, Venezuela ABD ajan, Venezuela haberleri, Venezuela vize,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları