Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik’te Hollywood rüzgarı

05 Eylül, 2016 | 11:29

venedik-film-festivali-italya Sinema dünyasının kalbi Venedik Film Festivali’nde atıyor. Dünyanın en eski film festivalinde bu yıl Hollywood yapımları dikkat çekiyor.

İtalya’nın tarihi dokusunu korumuş, kanalları ve gondol turları ile meşhur kenti Venedik’te bu yıl 73. kez düzenlenen Venedik Film Festivali’nde merakla beklenen onlarca seçkin yapım sinemaseverlerle buluşuyor.

Adeta yıldızlar geçidine sahne olan Venedik Film Festivali‘nde gözler Hollywood yapımlarına çevrildi. Ryan Gosling ve Emma Stone’un başrollerini paylaştığı “La la Land” isimli müzikal filmle açılış yapan Venedik, bu yıl bir çok Hollywood yıldızını ağırlıyor.

İtalya turizmi ve ülke tanıtımı açısından bir hayli önem taşıyan festival, yine bir Hollywood yapımı olan “Muhteşem Yedili”nin yeniden çevrimi ile kapanışı yapacak.

Türkiye’de 23 Eylülde gösterime girecek filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua oturuyor. Muhteşem Yedili’nin başrollerinde ise Denzel Washington ve Ethan Hawke gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antoine Fuqua, Denzel Washington, Emma Stone, Ethan Hawke, Film Festivali, gondol turları, Hollywood, İtalya, İtalya Turizmi, İtalya Venedik, La la Land, Ryan Gosling, Venedik, Venedik festival, Venedik Film Festivali, Venedik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları