Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik’te 23 film yarışacak

30 Temmuz, 2009 | 17:01

Venedik Film İtalya’da bu yıl 66.sı 2-12 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 66. Venedik Film Festivali’nde bu yıl 23 film Altın Aslan için yarışacak.

Festivalde bu yıl yarışacak filmler arasında yönetmen Fatih Akın’ın “Soul Kitchen” adlı filmiyle Amerikalı yönetmen Michael Moore’un küresel ekonomik krizi işlediği “Capitalism” adlı belgesel film ve eski moda tasarımcısı Tom Ford’un ilk yönetmenlik deneyimini yaptığı “A Single Man” filmi de bulunuyor.

Filmlerin gösterim takvimi ise gelecek ay açıklanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A Single Man, Capitalism, Fatih Akın, Kültürel Haberler, Michael Moore, Soul Kitchen, Tom Ford, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Venedik, Venedik Film Festivali, Venedik gezisi, Venedik oteller, Venedik tur, Venedik turları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları