Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik’ te karnaval zamanı

20 Şubat, 2014 | 17:19

Venedik_Karnavali

Venedik_Karnavali2 Venedik Karnavalı tam gaz

15 Şubat’ta başlayan Venedik Karnavalı tüm hızıyla devam etmekte.

İlgi çeken maskeler ve muhteşem kostümlerle rengarenk bir görüntüye sahip olan Venedik Karnavalı dünyanın dört bir yanından katılımcılarını bekliyor.

Her yıl karnaval zamanı, dünyanın her yerinden binlerce turisti ağırlamakta. 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Venedik Karnavalı 4 Mart’ta sona erecek.

Katılım yüksek olduğu renkli Venedik Festivali için İtalyanların beklentisi büyük. 4 Mart’a kadar daha çok turistin ziyarete geleceğine inan İtalyanlar, şu ana kadar olan katılımdan oldukça memnunlar.

Venedik_Karnavali3

İtalya’nın en büyük ve renkli karnavallarından olan Venedik Karnavalı, daha çok katılımcı bekliyor. İtalya’nın bu en romantik şehrinin tadını çıkarmak için Karnavalı fırsat bilen bir çok turist, şehrin güzelliğinin yanı sıra karnavalın büyüsüne kendilerini kaptırmakta.

Her yıl katılımcı sayısının bir geçen yıla göre arttığı Venedik Karnavalı ‘nın bu seneki kapanışından sonra ortaya çıkacak rakam da merakla beklenmekte.

Tüm hızıyla devam eden Venedik Karnavalı ‘nın ev sahipleri karnavalın coşkusunu tüm dünyayla paylaşmaktan çok memnunlar. Rüya şehir ‘in 4 Mart ‘ta bu muhteşem etkinliği için ev sahipleri, herkesi Venedik Karnavalı ‘na davet etmekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Venedik, İtalyan, Venedik, Venedik italya, Venedik Karnavalı, venedik karnavalı 2014, Venedik karnavalı maske, Venedik karnavalı maskeleri, Venedik maske, Venedik Turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları