Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik sular altında

01 Aralık, 2009 | 15:32

Venedik Gondollarıyla ve su kanallarıyla ünlü İtalya’nın Venedik şehrinde aşırı yağmurlar sonrası meydanlar bile su altında kaldı.

Venedik şehrinin en ünlü meydanı olan San Marco meydanında suların yüksekliği 131 santimetreyi buldu.

Yetkililer 1900’li yılların başında Venedik kentinin yılda sadece 10 gün sel suları altında kaldığını günümüzde ise bu rakamın 100’e çıktığını belirtti.

Venedik’te dün turistler ise adeta selin tadını çıkardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
San Marco Kilisesi, San Marco Meydanı, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Venedik, Venedik Balayı, Venedik Balayı Turları, Venedik Crowne Plaza, Venedik Film Festivali, Venedik Gezileri, Venedik gezisi, Venedik Gondol, Venedik Gondol Turu, Venedik oteller, Venedik Otelleri, Venedik tur, Venedik turları, Venedik turu, Venedik’te gezilecek yerler, Venedik’te nerelere gidilir,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları