Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik sokaklarını gezin!

18 Kasım, 2013 | 10:32

Venedik sokaklarını gezin! Venedik sokakları artık daha yakın… İtalya’nın gondolları ve kanallarıyla ünlü şehri Venedik, Google’ın harita hizmeti, Sokak Görünümü’ne, eklendi.

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca turistin akın ettiği kanallar şehri Venedik, Google Sokak Görünümü içindeki yerini aldı.

NationalTürk‘ün haberine göre, Google’ın harita hizmeti Street View portalına eklenen karnaval şehrinin neredeyse tümünü dolaşabiliyorsunuz.

Uygulamada, St Marco Meydanı, Rialto Köprüsü, Venedik Tersanesi gibi tarihi lokasyonlar da izlenebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Google, Google streetview, İtalya, İtalya Haberleri, İtalya Venedik, Rialto Köprüsü, St Marco Meydanı, Venedik, venedik gezi, Venedik google street, Venedik Haberleri, Venedik Karnavalı, venedik sokakları, Venedik Tersanesi, Venedik turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları