Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik sokaklarını gezin!

18 Kasım, 2013 | 10:32

Venedik sokaklarını gezin! Venedik sokakları artık daha yakın… İtalya’nın gondolları ve kanallarıyla ünlü şehri Venedik, Google’ın harita hizmeti, Sokak Görünümü’ne, eklendi.

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca turistin akın ettiği kanallar şehri Venedik, Google Sokak Görünümü içindeki yerini aldı.

NationalTürk‘ün haberine göre, Google’ın harita hizmeti Street View portalına eklenen karnaval şehrinin neredeyse tümünü dolaşabiliyorsunuz.

Uygulamada, St Marco Meydanı, Rialto Köprüsü, Venedik Tersanesi gibi tarihi lokasyonlar da izlenebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Google, Google streetview, İtalya, İtalya Haberleri, İtalya Venedik, Rialto Köprüsü, St Marco Meydanı, Venedik, venedik gezi, Venedik google street, Venedik Haberleri, Venedik Karnavalı, venedik sokakları, Venedik Tersanesi, Venedik turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları