Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavalı coşkusu devam ediyor

10 Şubat, 2010 | 09:47

Venedik Karnavalı başladı Venedik Karnavalı’nın başlaması ile dünyanın birçok ülkesinden turistler, Venedik’e akın etti.

Onbinlerce kişinin katılımıyla başlayan Venedik Karnavalı on gün boyunca devam edecek.

San Marco Meydanı’nda yapılan Venedik Karnavalı; gösterişli kostümler, maskeler, Venedik simgeleri ve muhteşem bir katılım ile yapılıyor.

Venedik Karnavalı’nın en renkli görüntüsü ise şüphesiz “Melek Uçuşu” diye adlandırılan San Marco Katedrali’nin 99 metre yüksekliğindeki saat kulesinden bir meleğin süzülmesi.

Her yıl ünlü bir isim, güvenlik kuşatması altında bu gösteriyi yapıyor. Oldukça güzel görüntülere sahne olan bu etkinlik büyük ilgi görüyor.

Venedik Karnavalı’nın bu yılki Melek uçuşunu İtalya’nın en ünlü Anyelli ailesinden Bianca Brandolini D’Adda gerçekleştirdi.

San Marco Bazilikası Çan Kulesi’nden meydana gerilen çelik bir halatın ucunda birkaç dakikalık uçuş yapan Bianca Brandolini D’Adda , “Uçma duygusu harika bir şey” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bianca Brandolini D’Adda, Venedik festivali, Venedik Karnavalı, Venedik Karnavalı Bianca Brandolini D’Adda, Venedik Karnavalı Maskeler, Venedik Karnavalı Melek Uçuşu, Venedik Karnavalı San Marco Meydanı, Venedik Karnavalı Turist,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları