Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavalı turunda dev promosyon

26 Kasım, 2012 | 17:50

Venedik Karnavalı turunda dev promosyon/Turizm Haberleri

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS), Venedik Karnavalı için büyük bir promosyon hazırladı.

Dünyanın her yerine turizm operasyon ağı olan WTS’nin, Venedik Karnavalı turu için hazırladığı promosyonda, organizasyona katılan herkese Kos adasında 1 gece konaklama hediye ediliyor.

Bu yıl 26 Ocak-12 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Venedik Karnavalı’na Türkiye’den büyük katılım bekleniyor.

WTS,dünyanın akın ettiği Venedik Karnavalı’na her yıl otel,uçak,transfer,vize,rehberlik gibi hizmetler sağlarken,bu yıl yolcularına farklı bir promosyon hazırladı. Şirketten alınan bilgiye göre, Kasım sonuna kadar Venedik Karnavalı’na rezervasyon yaptıran herkese Yunanistan’ın Kos Adası’nda 1 gece konaklama hediye ediliyor.

Büyük bir görsel şölen

Dünden bugüne Venedik Karnavalı ‘nda büyük bir görsel şölen yaşanıyor. Her yıl karnavalda kesintisiz eğlence yaşanırken,kentin hemen hemen her köşesinde sanat gösterileri düzenleniyor.

Karnaval süresince kadınlar erkekler sosyal statüsü ne olursa olsun istediği maskeyi takıp, altın ve gümüşle süslenmiş ipek kostümler giyer ve sokaklarda kimse tarafından tanınmadan dans edip şarkı söylemenin tadına varır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service, Kos, Kos Adası, Otel, Rehberlik, transfer, tur operatörü, Uçak, Venedik Karnavalı, Venedik Karnavalı 2013, Venedik Karnavalı San Marco Meydanı, Venedik Karnavalı Tarihi, Venedik Karnavalı Turist, Vize, World Travel Service, WTS, WTS promosyon, WTS Venedik Karnavalı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
simetri promosyon
14 Aralık, 2012

kaçırılmaması gereken bi karnaval gibi görünüyo…

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 14th, 2012 at 11:53 simetri promosyon mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları