Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavalı’nın bu yılki teması muhteşem doğa

16 Ocak, 2014 | 12:42

Sanat yönetmenliğini Davide Rampello’nun yapacağı 2014 Venedik Karnavalı’nın bu yıl ki teması “Muhteşem Doğa” olarak belirlendi.

venedik-karnavali-tema

14 Şubat’ta başlayacak ve 4 Mart’a kadar devam edecek Venedik Festivali, “Muhteşem Doğa” anlamına gelen “La Natura Fantastica” teması ile karşımızda olacak.

Geçtiğimiz yıl tema olarak tiyatronun seçildiği karnavalda, Venedik şehri tiyatronun simgeleri ile donatılmış ve çeşitli etkinlikler düzenlenmişti.

Bu sene ise doğanın insanoğluna sunduğu muhteşemlikler, Venedik Karnavalı’na konu oluyor. San Marco ve onun kanatlı aslanının şehri olarak bilinen Venedik’te doğanın sembolleri ve kültürleri yaratan her öge kendine yer bulacak.

Küresel ısınmadan en fazla etkilenen şehirlerden olan Venedik, Karnaval için doğa temasını seçerek bu soruna da dikkat çekmek istiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Davide Rampello, Davide Rampello venedik, Davide Rampello venice, La Natura Fantastica, San Marco, San Marco Venice, Venedik Karnavalı, venedik karnavalı 2014, Venedik Karnavalı 2014 tema, Venedik Karnavalı La Natura Fantastica, Venedik karnavalı maskeleri, venedik karnavalı ne zaman, Venedik Karnavalı temaları, Venedik Karnavalı teması, venedik şehri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları