Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavalı’nda 6. Büyüleyici Gün

17 Şubat, 2014 | 17:35

Venedik Karnavalı her sene olduğu gibi bu yıl da dünyanın dört bir yanından gelen seyahat tutkunlarını büyülüyor.

İtalya’nın ünlü Venedik kentinde gerçekleştirilen festivalin bugün 6. günü ve festival tüm coşkusuyla devam ediyor. Birbirinden renkli kostümler, makyajlar ve maskelerle ünlü San Marco meydanını renklendiren yerli ve yabancı turistler festivalin tadını çıkarıyor. Her gün bir başka etkinliğin ve sıra dışı gösterinin sahne aldığı meydanlarda izleyenler Venedik’e aşık oluyor. İtalya’nın en güzel ve unutulmaz şehirlerinden birinde gerçekleştirilen bu festival ilk gününden beri birbirinden farklı gösterilerle devam ediyor.

“Fantastik Doğa” temalı Venedik Karnavalı

Geçtiğimiz Cumartesi günü, Venedik Festivali’nin dördüncü günüydü. Yüzlerce insan zombi kostümleri ve makyajlarıyla Venedik’te izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Tiyatral bir şov amacıyla yüzlerce insanın zombi kılığına girdiği ve “zombie walk” adını verdikleri yürüyüşü gerçekleştirdikleri Venedik Festivali’nin bu yılki teması “fantastik doğa”.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
fantastik doğa, İtalya, Venedik, Venedik festivali, venedik festivali 2014, zombi venedik karnavalı, zombie walk venedik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları