Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavalı 2014’te bir ilk: Kim Jang-hoon

29 Ocak, 2014 | 12:47

Venedik Karnavalı Kim Jang-hoon

15 Şubat’ta başlayacak olan Venedik Karnavalı 2014 bu yıl bir ilke imza atıyor. Venedik Festivali’nde konser verecek olan Güney Koreli Kim Jang-hoon, festivalde ana sanatçı olarak davet edilen ilk Asyalı oldu.

Güney Koreli ünlü rock yıldızı Kim Jang-hoon 15 Şubat’ta başlayacak ve 4 Mart’a kadar devam edecek Avrupa’nın en büyük festivallerinden Venedik Karnavalı’nda konser verecek. Kim Jang-hoon’un yapımcısı şirketten yapılan açıklamaya göre Güney Koreli şarkıcı, Venedik Karnavalı’nda ana sanatçı seçilen ilk Asyalı oldu.

Venedik Karnavalı 2014 teması: Muhteşem Doğa

Venedik Karnavalı’nda 27 Şubat’ta Piazza San Marco ana sahnesinde konser verecek olan Kim Jang-hoon ayrıca aktivist yönüyle de tanınıyor.

Daha önce Rolling Stones, Elton John gibi dünya çapında müzisyenlerin davet edildiği Venedik Karnavalı’nda bu yılki sanatçıyı belirlemek için 6 aylık bir değerlendirme yapıldı. Toplantılar sonucunda Kim Jang-hoon isminde karar kılındı. 

15 Şubat’ta başlayacak olan Venedik Karnavalı 2014’te bu yılın teması “Muhteşem Doğa” olarak belirlenmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kim jang hoon, kim jang hoon venedik, kim jang hoon venedik karnavalı, Venedik Karnavalı, venedik karnavalı 2014, venedik karnavalı 2014 ne zaman, venedik karnavalı ne zaman, Venedik Karnavalı Tarihi, Venedik Karnavalı Turları, Venedik Karnavalı turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları