Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavalı 2011 ile dünya İtalya ‘ya akın ediyor / Turizm Haberleri

26 Ocak, 2011 | 16:39

Venedik Karnavalı 2011 ile dünya İtalya ‘ya akın ediyor / Turizm Haberleri

Venedik Karnavalı 2011 ne zaman?

Venedik Karnavalı 2011 , 26 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçileri ağırlamaya hazırlanıyor. İtalya ‘nın ünlü Venedik Karnavalı her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görecek. Özellikle eğlence tutkunları tarafından tercih edilen Venedik Karnavalı ‘nda her yıl gösterişli kostümler, maskeler, Venedik simgeleri, dans ile birlikte büyük bir lezzet şöleni de yaşanıyor.

Venedik Karnavalı ‘nda deniz ürünleri ağırlıklı bir lezzet şöleni yaşanırken, deniz kıyısındaki birçok şehirde ve adada, sokak lokantalarında yenen eşsiz yemekler Venedik Karnavalı ‘nın en güzel bölümlerinden biri.

Venedik Karnavalı 2011 Türkiye ‘den büyük katılım olacak

Yüzbinlerce kişinin katılımıyla gerçekleşmesi beklenen Venedik Karnavalı 2011 in bu yıl büyük bir çoşku ile kutlanacak. Venedik Karnavalı için tur paketleri hazırlayan tur şirketleri, Venedik Karnavalı 2011 için büyük bir talep olduğunu vurguluyorlar. Venedik Karnavalı 2011 de Türkiye ‘den İtalya ‘ya binlerce turistin gitmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya Eğlence, İtalya Karnaval, İtalya Venedik, Karnaval, Venedik, Venedik Karnaval, Venedik Karnavalı, Venedik Karnavalı 2011, Venedik Karnavalı 2011 Ne zaman, Venedik Karnavalı İtalya, Venedik Tur paketleri, Venedik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları