Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavalı 2011 ile dünya İtalya ‘ya akın ediyor / Turizm Haberleri

26 Ocak, 2011 | 16:39

Venedik Karnavalı 2011 ile dünya İtalya ‘ya akın ediyor / Turizm Haberleri

Venedik Karnavalı 2011 ne zaman?

Venedik Karnavalı 2011 , 26 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçileri ağırlamaya hazırlanıyor. İtalya ‘nın ünlü Venedik Karnavalı her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görecek. Özellikle eğlence tutkunları tarafından tercih edilen Venedik Karnavalı ‘nda her yıl gösterişli kostümler, maskeler, Venedik simgeleri, dans ile birlikte büyük bir lezzet şöleni de yaşanıyor.

Venedik Karnavalı ‘nda deniz ürünleri ağırlıklı bir lezzet şöleni yaşanırken, deniz kıyısındaki birçok şehirde ve adada, sokak lokantalarında yenen eşsiz yemekler Venedik Karnavalı ‘nın en güzel bölümlerinden biri.

Venedik Karnavalı 2011 Türkiye ‘den büyük katılım olacak

Yüzbinlerce kişinin katılımıyla gerçekleşmesi beklenen Venedik Karnavalı 2011 in bu yıl büyük bir çoşku ile kutlanacak. Venedik Karnavalı için tur paketleri hazırlayan tur şirketleri, Venedik Karnavalı 2011 için büyük bir talep olduğunu vurguluyorlar. Venedik Karnavalı 2011 de Türkiye ‘den İtalya ‘ya binlerce turistin gitmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya Eğlence, İtalya Karnaval, İtalya Venedik, Karnaval, Venedik, Venedik Karnaval, Venedik Karnavalı, Venedik Karnavalı 2011, Venedik Karnavalı 2011 Ne zaman, Venedik Karnavalı İtalya, Venedik Tur paketleri, Venedik turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları