Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnavala Hazırlanıyor

10 Şubat, 2017 | 11:13

Venedik Karnavala Hazırlanıyor

İtalya’da kültürel ve tarihi değeri yüksek olan Venedik Karnavalı için hazırlıklar başladı / Venedik Karnavala Hazırlanıyor

1094 yılında ‘Carnevale di Venezia’ ismiyle resmiyet kazanan Venedik karnavalı ilk etkinliğine 1286 yılında başladı.

Venedik Karnavalı, bu yıl 18-28 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek . Kanallar ve dünyanın en romantik kenti olarak bilinen Venedik şehrinde karnaval eğlencelerine bütün semt meydanları ev sahipliği yapacak.

Eğlencelerde sokaklarda rengarenk kostümlü ve maskeli karnavalcılar müzik eşliğinde dans ederek karnavalı kutlayacak. Venedik opera, tiyatro, konser salonlarında tertiplenen maskeli balolarda herkes karnavalın tadını çıkaracak.

Karnaval mevsiminde Venedik ’i dünyanın dört bir yanından turistler ziyaret edip, eğlencelere ortak oluyor. Venedik Karnavalı için Orta çağ kostümleri, maskeler yapılmaya başlandı. Venedik ’te otel rezervasyonları ise şimdiden dolmaya başladı bile.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Venedik Karnavalı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları