Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Karnaval Korteji Akhisar’da

05 Şubat, 2014 | 10:25

venedik-karnaval-korteji Akhisar Alışveriş Festivali kapsamında düzenlenen sokak gösterilerine Venedik Karnaval Korteji damgasını vurdu.

Akhisarlı Esnaf Odaları ile Akhisarlı esnaflardan oluşan komisyonun yürüttüğü Alışveriş Festivali’nde Clown Art Venedik Karnaval Kortej yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu.

Akhisar Belediyesi hizmet binası önünden hareket eden Clown Art Venedik Karnaval gösteri grubu 15 sokak üzerinden, Tahir Ün Caddesinde yürüyüş yaptı. Farklı noktalarda dans gösterileri yapan gruba Akhisarlı’lar büyük ilgi gösterdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akhisar Alışveriş Festivali, Clown Art, Clown Art Venedik, Clown Art Venedik Karnaval Kortej, Karnaval Korteji, Venedik, Venedik Karnaval Korteji, Venedik Karnavalı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları