Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik kaçamağı

27 Ekim, 2015 | 08:07

gülben ergen venedik Gülben Ergen ve eşi Erhan Çelik, İtalya turizminin en ünlü bölgelerinden Venedik ‘te iki günlük keyifli bir tatil geçirdi.

CumCuma’nın haberi;

4 yıl aradan sonra yeni albümünü yayınlayan Gülben Ergen, yorucu geçen çalışmaların stresini biraz olsun atmak için eşiyle birlikte İtalya’nın kanalları ve gondol turlarıyla ünlü şehri Venedik ‘in yolunu tuttu.

Tarihi dokusunu koruyan nadir İtalya kentlerinden Venedik te eşi Erhan Çelik’le romantik bir tatil geçiren Gülben Ergen, muhteşem Venedik gezisinden kareler paylaşmayı da ihmal etmedi. Venedik ‘i öve öve bitiremeyen Gülben Ergen, paylaştığı bir fotoğrafın altına “Arabasız, trafiksiz, kornasız, yürümesi ve suyu bol bir yaşam Venedik” notunu düştü.

Venedik Turları ve Venedik Gezilecek Yerler video;

Ünlü şarkıcının pazarda meyve alırken çekilen fotoğrafını paylaşan Erhan Çelik ise “Venedik denince akla ilk gelen gondolla kanal gezisi olur. Biz yine çarşamba pazarında fesleğen, domates turundayız. Aşk, romantizm ve kereviz sapı” yazarak esprili bir şekilde eşini eleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gülben Ergen, Gülben Ergen Erhan Çelik, Gülben Ergen instagram, Gülben Ergen venedik, Gülben Ergen venedik tatili, Venedik, Venedik Gondol, Venedik italya, Venedik tatili, Venedik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları