Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik’te hesaplar gelinin babasından!

02 Ekim, 2014 | 14:09

George Clooney ve Amal Alamuddin çiftinin İtalya’nın masalsı şehri Venedk’te yaptıkları düğünün masraflarını, gelinin babasının ödediği iddia edildi.

İtalya’nın kanalları ve asma köprüleri meşhur kenti Venedik, adına yakışır bir düğüne ev sahipliği yaptı. Oscar ödüllü Amerikalı aktör George Clooney, avukat eşi Amal Alamuddin ile bu rüya şehirde evlendi.

100’den fazla davetlinin 4 gün süren düğün kutlamaları boyunca beş yıldızlı Belmond Hotel Cipriani’de ağırlanması, ulaşım için kullanılan deniz taksileri, gelinin inci ve elmaslarla süslü Oscar de la Renta imzalı gelinliği dikkat çeken ayrıntılardı.

İşte tüm bunları yapmak yaklaşık 13 milyon dolara mal oldu. İtalyan basınının ortaya attığı iddia ise kafaları karıştırdı. Geçen yılki kazancı ise 46 milyon dolar olan George Clooney’nin düğün töreni için elini cebine atmadığı tüm masrafların kayınpederi Remzi Alamuddin tarafından ödendiği ileri sürüldü.

Dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği Venedik, Unutulmaz bir karnavala ev sahipliği yapıyor

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amal Alamuddin, Amal Alamuddin gelinlik, Amal Alamuddin George Clooney, Amal Alamuddin kimdir, Belmond Hotel, Belmond Hotel Cipriani, Belmond Hotel Cipriani Venedik, Belmond Hotel venedik, George Clooney, George Clooney düğün, George Clooney haberleri, George Clooney İtalya, George Clooney Venedik, George Clooney venedik balayı, Hotel Cipriani, karnaval video, karnaval videoları, Oscar de la Renta, Venedik, Venedik Balayı, Venedik düğün, Venedik Haberleri, Venedik italya, venedik karnavalı video, venedik video, venedik videoları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları