Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik’e Hard Rock Cafe

27 Kasım, 2013 | 14:31

Venedik'e Hard Rock Cafe Venedik’in en etkileyici yerinde, gondolları ve kanalları izleyebileceğiniz yerde bulunan Hard Rock Cafe ziyaretçilerini bekliyor.

Kanallar şehri Venedik yüzyıllardır dünyanın en güzel şehirlerinden biri… İtalya’nın kuzeyinde 118 adaya uzanan 1500 yıllık şehir yürüyerek, tekneyle ve gondolla geziliyor.

Venedik’e Hard Rock Cafe

Dünyanın her bir noktasında bulunan, dekorasyonu ve tarzıyla ünlü Hard Rock kafelerin sonuncusu Venedik’te açıldı. St. Mark’s Meydanında bulunan kafe, Avrupa’daki Hard Rock kafelerin en küçüğü. Şehrin kanallarını, park halindeki yaklaşık 50 gondolu görebileceğiniz kafe, turistler için ideal mekanlardan biridir. Özel Venedik tarzıyla dekore edilen kafede Murano cam fabrikasından el yapımı ürünleri de bulunuyor.

Amerikan tarzı menüsü ve dünyaca ünlü ismi ile Hard Rock Cafe özellikle kokteyl severleri ve Venedik tatilini unutulmaz kılmak isteyenleri bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
hard rock cafe, İtalya, İtalya Venedik, st.marks meydanı, Venedik, venedik gezi, Venedik Haberleri, Venedik hard rock cafe, Venedik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları