Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik gondol turlarında güvenlik önlemleri artırıldı

25 Aralık, 2014 | 08:39

İtalya’nın kanalları ile ünlü tarihi kenti Venedik’i ziyaret eden her turistin vazgeçemediği gondol turlarına yeni düzenleme getirildi.

Tarihi dokusunun koruyan nadir kentlerden biri olan Venedik’te, turistlerin gözdesi gondol turlarının daha güvenli olması için yeni önlemler alındı.

Güvenlik önlemlerinin artırıldığı düzenleme ile birlikte gondolların plakaları görünür olacak ve mutlaka ikaz lambası bulunduracaklar. Yeni yönetmeliğe göre, gondol sahipleri plakalarının görünür olmasına dikkat etmek zorunda. Bunun yanı sıra ikaz lambası zorunluluğu da getirildi.

Yetkililer kurallara uymayanları affetmeyecek. Zira uygulamanın ilk günlerinde bir gondol sahibinin yeni düzenlemelere uymadığı için ceza aldığı öğrenildi.

Venedik’i dünyanın en güzel ve en renkli festivali Venedik Karnavalı ile yaşayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Turu, İtalya Venedik, İtalya venedik turu, karnaval video, karnaval videoları, Venedik, Venedik Gondol, venedik gondol turları, Venedik Gondol Turu, Venedik gondol turu güvenlik, Venedik Kanalları, Venedik Karnavalı, venedik karnavalı ne zaman, venedik karnavalı video, Venedik turu, venedik video, venedik videoları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları