Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik gondol turlarında güvenlik önlemleri artırıldı

25 Aralık, 2014 | 08:39

İtalya’nın kanalları ile ünlü tarihi kenti Venedik’i ziyaret eden her turistin vazgeçemediği gondol turlarına yeni düzenleme getirildi.

Tarihi dokusunun koruyan nadir kentlerden biri olan Venedik’te, turistlerin gözdesi gondol turlarının daha güvenli olması için yeni önlemler alındı.

Güvenlik önlemlerinin artırıldığı düzenleme ile birlikte gondolların plakaları görünür olacak ve mutlaka ikaz lambası bulunduracaklar. Yeni yönetmeliğe göre, gondol sahipleri plakalarının görünür olmasına dikkat etmek zorunda. Bunun yanı sıra ikaz lambası zorunluluğu da getirildi.

Yetkililer kurallara uymayanları affetmeyecek. Zira uygulamanın ilk günlerinde bir gondol sahibinin yeni düzenlemelere uymadığı için ceza aldığı öğrenildi.

Venedik’i dünyanın en güzel ve en renkli festivali Venedik Karnavalı ile yaşayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Turu, İtalya Venedik, İtalya venedik turu, karnaval video, karnaval videoları, Venedik, Venedik Gondol, venedik gondol turları, Venedik Gondol Turu, Venedik gondol turu güvenlik, Venedik Kanalları, Venedik Karnavalı, venedik karnavalı ne zaman, venedik karnavalı video, Venedik turu, venedik video, venedik videoları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları