Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik gondol turlarında güvenlik önlemleri artırıldı

25 Aralık, 2014 | 08:39

İtalya’nın kanalları ile ünlü tarihi kenti Venedik’i ziyaret eden her turistin vazgeçemediği gondol turlarına yeni düzenleme getirildi.

Tarihi dokusunun koruyan nadir kentlerden biri olan Venedik’te, turistlerin gözdesi gondol turlarının daha güvenli olması için yeni önlemler alındı.

Güvenlik önlemlerinin artırıldığı düzenleme ile birlikte gondolların plakaları görünür olacak ve mutlaka ikaz lambası bulunduracaklar. Yeni yönetmeliğe göre, gondol sahipleri plakalarının görünür olmasına dikkat etmek zorunda. Bunun yanı sıra ikaz lambası zorunluluğu da getirildi.

Yetkililer kurallara uymayanları affetmeyecek. Zira uygulamanın ilk günlerinde bir gondol sahibinin yeni düzenlemelere uymadığı için ceza aldığı öğrenildi.

Venedik’i dünyanın en güzel ve en renkli festivali Venedik Karnavalı ile yaşayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Turu, İtalya Venedik, İtalya venedik turu, karnaval video, karnaval videoları, Venedik, Venedik Gondol, venedik gondol turları, Venedik Gondol Turu, Venedik gondol turu güvenlik, Venedik Kanalları, Venedik Karnavalı, venedik karnavalı ne zaman, venedik karnavalı video, Venedik turu, venedik video, venedik videoları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları