Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Film Festivali ‘Yerçekimi’ ile başladı

29 Ağustos, 2013 | 10:55

venedik-film-festivali Bu yıl 70.si düzenlenen Venedik Film Festivali, başrollerini George Clooney ve Sandra Bullock’un paylaştığı The Gravity filmi ile başladı.

Venedik’e bağlı Lido Yarımadası’nın ev sahipliği yaptığı 70. Venedik Film Festivali başladı.

Etkinliğin açılışı başrollerini George Clooney ve Sandra Bullock’un paylaştığı, Meksikalı yönetmen Alfonso Cauron’un filmi “The Gravity” ile yapıldı.

54 uzun metrajlı filmin gösteriminin yapılacağı festivalde, bu filmlerden 52’si dünya prömiyerlerini ilk kez Venedik’te gerçekleştirilecek.

7 Eylül’de sona erecek festivalde, Deniz Akçay Katıksız’ın,”Köksüz” filmi genç yönetmenlere verilen “Geleceğin Aslanı” ödülü için yarışacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
70. Venedik Film Festivali, George Clooney, George Clooney The Gravity, George Clooney Venedik, İtalya, İtalya Venedik, The Gravity, Venedik, Venedik Film Festivali, venedik film festivali turu, Venedik Haberleri, Venedik Tatil, Venedik turları, Venedik turu, venedik ünlüler,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları