Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Büyülü Karnavalı Devam Ediyor

17 Şubat, 2017 | 10:33

venedik karnavalı turizmtatilseyahat

Venedik Karnavalı tüm büyüsü ile devam ediyor.

Venedik Karnavalı 9 şubat’da görkemli bir başlangıç ile başladı. 2 saat süren açılış gösterileri ateşli, danslı ve müzikli gösteriler ile festival için gelenlere muhteşem bir seyir zevki verdi. 1 haftadır devan Venedik karnavalı 1 hafta daha devam edecek.

venedik karnavalı turizmtatilseyahat 2

Venedik Karnavalı Kutlamaları

Venedik Karnavalı 1162 yılında başlayan ve orta çağ’dan günümüze kadar kutlanan, en eski karnavallar’dandır. Venedik karnavalının  özelliği karnavala katılan herkesin maskeli ve orta çağ’dan kalma kıyafetler giyerek sokaklarda karnavalı gösterileri izleyerek veya kendi isteklerine göre kutlamalarıdır. Karnaval 28 şubata kadar devam edecektir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Karnaval, Maske, Venedik, Venedik Karnavalı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları