Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik Büyülü Karnavalı Devam Ediyor

17 Şubat, 2017 | 10:33

venedik karnavalı turizmtatilseyahat

Venedik Karnavalı tüm büyüsü ile devam ediyor.

Venedik Karnavalı 9 şubat’da görkemli bir başlangıç ile başladı. 2 saat süren açılış gösterileri ateşli, danslı ve müzikli gösteriler ile festival için gelenlere muhteşem bir seyir zevki verdi. 1 haftadır devan Venedik karnavalı 1 hafta daha devam edecek.

venedik karnavalı turizmtatilseyahat 2

Venedik Karnavalı Kutlamaları

Venedik Karnavalı 1162 yılında başlayan ve orta çağ’dan günümüze kadar kutlanan, en eski karnavallar’dandır. Venedik karnavalının  özelliği karnavala katılan herkesin maskeli ve orta çağ’dan kalma kıyafetler giyerek sokaklarda karnavalı gösterileri izleyerek veya kendi isteklerine göre kutlamalarıdır. Karnaval 28 şubata kadar devam edecektir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Karnaval, Maske, Venedik, Venedik Karnavalı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları