Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Venedik’te aşk başkadır!

30 Ekim, 2014 | 15:34

Sevgilisi Özge Ulusoy için sürpriz bir doğum günü organize eden Hacı Sabancı, Venedik’in en ünlü otellerinden Hotel Danieli’de yer ayırttı.

Hacı Sabancı – Özge Ulusoy aşkı tüm hızıyla devam ediyor. Sabancı, sevgilisine romantik bir yaş günü sürprizi hazırladı ve İtalya’nın tarihi dokusunu koruyan Kanallar Şehri Venedik’in, ünlü otellerinden Hotel Danieli’de yer ayırttı.

Dün 32 yaşına giren Özge Ulusoy için doğum günü kutlaması organize eden Hacı Sabancı, hem sevgilisiyle baş başa kalabilmek hem de aşklarını tazelemek için İtalya’nın romantik şehri Venedik’i seçti.

Angelina Jolie ile Johnny Depp’in başrolünü paylaştığı ‘Turist’ filminin çekildiği Hotel Danieli’de yer ayırtan genç işadamı ve sevgilisi, iki gün boyunca Venedik’te kalacak.

Neden Venedik?

Ne zaman gittiğinizin bir önemi yok ama bir İtalya gezisi, Venedik turu yapılmadan tamamlanmamalı. Dünya üzerinde birçok açıdan eşsiz bir şehir Venedik. Aslında bir şehir de değil, gondollarla gezebileceğiniz, kanallarında dolaşabileceğiniz, köprülerden izleyebileceğiniz tam 118 küçük adadan oluşuyor Venedik. Her bir köşesi görmeye ve gezmeye değer.

Şarabı, kendine özgü mutfağı, özel turları ve elbette her sene düzenlenen coşkulu Venedik karnavalı, Venedik’i görmeniz için geçerli bir sebep. Balayı için ya da birkaç günlük kaçamak için San Marco meydanı ve çevresinde pek çok otel ve tur seçeneği bulunuyor.

Hem zarif hem de rahat Venedik otellerinden bir simge haline gelen San Giorgo Adası’nı görebilir, özel İtalyan tasarımı dekorasyonlarıyla güne Venedik manzarasıyla başlayabilirsiniz.

İtalya’nın bu zarif kentinde Venedik Karnavalı ile eğlence ve coşkuya katılın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hacı Sabancı, Hacı Sabancı instagram, Hacı Sabancı kimdir, Hacı Sabancı Özge Ulusoy, Hacı Sabancı venedik, Hotel Danieli, Hotel Danieli italya, Hotel Danieli venedik, karnaval video, karnaval videoları, Özge Ulusoy, Özge Ulusoy doğum günü, Özge Ulusoy Haberleri, Özge Ulusoy instagram, Özge Ulusoy Kimdir, Özge Ulusoy resimleri, Özge Ulusoy venedik, Venedik, Venedik italya, venedik karnavalı video, venedik video, venedik videoları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları