Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ve Eyfel kulesi “Kırmızı-Beyaz”

08 Ekim, 2009 | 11:59

Eyfel kırmızı beyaz

Fransa’da düzenlenen “Türkiye Mevsimi” etkinlikleri çerçevesinde ülkenin simgesi Eyfel Kulesi Türk bayrağının renkleri olan kırmızı ve beyaz ışıklarla donatıldı.

Eyfel Kulesi, 5 gün boyunca, saat 20.00’den sabaha dek kırmızı ve beyaza bürünecek.

Türk bayrağıyla ışıklandırma gösterisinin startı, kulenin tam karşısındaki “Cafe De L’Homme”da, Türk ve Fransız yetkililer tarafından ortaklaşa verildi.

Işıklandırmanın ardından kulenin önünde bekleyen çok sayıda Türk vatandaşı, “Kırmızı Beyaz En Büyük Türkiye” sloganıyla etkinliği coşkuyla alkışladı.

Belediye Başkanı Bertrand Delanoi, Eyfel Kulesi’nin Türk bayrağının renkleriyle aydınlatılmasına izin verdiği için eleştirildiğine belirterek “Bu kararı aldığım için özür dileme niyetinde değilim” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bertrand Delanoi, Fransa, Fransa da Gezilecek Yerler, Fransa Paris, Fransa şarap turları, Fransa Tatil, Fransa Turları, Fransa Yemek, Fransa’da gidilecek yerler, Paris, Paris Alışveriş, Paris Balayı, Paris Butikleri, Paris Eğlence, Paris gece, Paris geceleri, Paris Gezisi, Paris mekanları, Paris Otel, Paris Otelleri, Paris Restaurantlar, Paris Tatil, Paris Tur, Paris Turları, Paris yemek kültürü, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
derya
08 Eylül, 2010

cok guzeller ozellikle eyfel kulesi cok guzel restorani cok guzel fransa acayip konforlu biryer herkesi optum bay bay

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Eylül 8th, 2010 at 08:22 derya mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları