Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ve Alp Yalman konuştu: Çekilmeyeceğim

01 Ekim, 2014 | 10:46

Alp Yalman

Galatasaray’da Olağanüstü Genel Kurul öncesinde resmi olarak tek aday olarak görünen Alp Yalman, aday olması beklenen Cemal Özgörkey için ‘Yeri ve zamanı mı sormak istiyorum’ dedi. Alp Yalman adaylıktan çekilmeyeceğini de net bir şekilde açıkladı.

Radyo 24 Spor’da Bülent Yüksel’in hazırlayıp sunduğu programa canlı olarak bağlanan Galatasaray eski başkanı ve başkan adayı Alp Yalman, sarı kırmızılı kulübün gündemi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Alp Yalman, Galatasaray’da kimsenin zorla başkanlık koltuğuna oturtulamayacağını ifade ederek “Galatasaray’da hiçbir görev yerde kalmaz. Allah vermesin yarın kaosa kadar gidebilecek bir durum var. Galatasaray böyle şeylere hem alışık değil hem layık değil. O yüzden aday oldum” dedi.

Bülent Yüksel’in Galatasaray ileri gelenlerinin İnan Kıraç, Ali Dürüst gibi isimler etrafından birleşme girişimlerini hatırlatarak “Neden Alp Yalman değil de Ali Dürüst” şeklindeki sorusu karşısında Alp Yalman “Ben de merak ediyorum” demekle yetindi.

Alp Yalman: Çekilmeyeceğim

Başkan adayı Yalman, son gün adaylıktan çekileceği yönündeki söylentiler hakkında ise “Bunları konuşanlar endişeye düşmüş olabilirler. Böyle bir şeyin olmayacağını söyledim. Çekilmeyeceğim. Böyle bir şey söz konusu değil” ifadelerini kullandı. Seçim takviminin çok sıkışık olduğu yönündeki eleştirilerin hatırlatılması üzerine ise Alp Yalman “Galatasaray başkanlık koltuğunda oturan başkanın bunu düşünmüş olması lazım. Aldığı kararların nereye nasıl gideceğini Galatasaray’ı hangi platforma düşüreceğini onun düşünmesi lazım. Galatasaray başkanları genelde yanlış düşünmezler. O böyle bir seçim ortamının hazırlık için kafi olduğunu düşünüyorsa öyledir. Galatasaray’da hiçbir şey gayri ciddi olmaz” diye konuştu.

Cemal Özgörkey benim küçüğüm

Alp Yalman, Ünal Aysal’ın dün havaalanında aday olacağını açıkladığı Cemal Özgörkey hakkında ise şu çarpıcı ifadeleri kullandı:

“Cemal çok sevdiğim bir arkadaşım, benim küçüğüm. Dostluğumuz var. Galatasaray’a hizmet verebilecek insanlar içinde Cemal de var. Aday olması doğal. Yadırgamıyorum. Sadece sormak istiyorum yeri ve zamanı mıydı?”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alp Yalman, alp yalman başkan adayı, alp yalman bülent yüksel, alp yalman cemal özgörkey, Alp Yalman: Galatasaray, bülent yüksel, Cemal Özgörkey, cemal özgörkey alp yalman, Cemal Özgörkey Başkan Adayı, Galatasaray Haberleri, Galatasaray Seçim,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları