Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vatel International Business School Kıbrıs Lansman Gecesi Düzenlendi

11 Mayıs, 2017 | 20:56
Vatel Okulları Türkiye Başkanı Ali Doğan Çamak

Vatel Okulları Türkiye Başkanı Ali Doğan Çamak

 

Dünya’nın En İyi Turizm ve Otelcilik Okulu Vatel International Business School Kıbrıs Lansman Gecesi Düzenlendi

Gelecek sezon hizmetlerine başlamayı planlayan ve 24 şubat’da Akacan Holding iş birliği anlaşması imzalayarak Kıbrıs’a ilk Uluslararası yatırım olarak gelen dünyanın en iyi turizm ve otelcilik okulu Vatel International Business School Kıbrıs Lansman gecesi dün KKTC’de Atacan Holding konağında gerçekleşti. Lansman’da Vatel Okulları Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Ali Doğan Çamak ve Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan konuşma gerçekleştirdi.

Vatel Okulları Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Ali Doğan Çamak, konuşmasında Vatel’in kuruluşu ve tarihine değinmiş ve konuşmasında Vatel’in bugün 40 okul il 4 kıtada eğitimini süren en iyi uluslararası okul olduğunu belirtmiştir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan, Kıbrıs, Vatel International Business School, Vatel Okulları, Vatel Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Ali Doğan Çamak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları