Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vatel International Business School Kıbrıs Lansman Gecesi Düzenlendi

11 Mayıs, 2017 | 20:56
Vatel Okulları Türkiye Başkanı Ali Doğan Çamak

Vatel Okulları Türkiye Başkanı Ali Doğan Çamak

 

Dünya’nın En İyi Turizm ve Otelcilik Okulu Vatel International Business School Kıbrıs Lansman Gecesi Düzenlendi

Gelecek sezon hizmetlerine başlamayı planlayan ve 24 şubat’da Akacan Holding iş birliği anlaşması imzalayarak Kıbrıs’a ilk Uluslararası yatırım olarak gelen dünyanın en iyi turizm ve otelcilik okulu Vatel International Business School Kıbrıs Lansman gecesi dün KKTC’de Atacan Holding konağında gerçekleşti. Lansman’da Vatel Okulları Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Ali Doğan Çamak ve Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan konuşma gerçekleştirdi.

Vatel Okulları Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Ali Doğan Çamak, konuşmasında Vatel’in kuruluşu ve tarihine değinmiş ve konuşmasında Vatel’in bugün 40 okul il 4 kıtada eğitimini süren en iyi uluslararası okul olduğunu belirtmiştir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan, Kıbrıs, Vatel International Business School, Vatel Okulları, Vatel Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Ali Doğan Çamak,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları