Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü sanatçı Vasco Rossi için İtalya turu

30 Haziran, 2011 | 15:48

İtalya ‘nın en ünlü sanatçılarından Vasco Rossi ‘nin konser programını açıklamasının ardından hayranları ünlü sanatçının biletlerini almak için yarışa girdi.

Vasco Rossi ‘nin 2011 yılında yapacağı konser turlarının son olduğunu, artık turnelere katılmayacağını açıklaması ile birlikte sanatçının hayranları ünlü rokçıyı son kez sahnede izlemek için yarışa girdi adeta…

İtalyan müziğinin dev ismi Vasco Rossi ‘nin İtalya ‘da vereceği konserleri açıklamasının ardından tur şirketleri de ünlü starın konserine turlar düzenlemeye başladı.

Vasco Rossi ‘nin ilk konseri, 27 Ağustos Torino Olimpiyat Stadyumu ‘nda olacak. Diğer konserleri ise sırasıyla; 2 Eylül Friuli Stadyumu, 6 Eylül Dall’Ara Stadyumu ve 11 Eylül Partenio Stadyumu ‘nda gerçekleşecek.

Yoğun talebin yaşandığı Vasco Rossi konserlerine otel, ulaşım, konser bileti, transfer, vize, rehberlik gibi birçok hizmetin içinde olduğu tur programları hazırlayan seyahat acenteleri dünyaca ünlü yıldızların konserlerine birçok organizasyon yaptıklarını belirtiyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Friuli Stadyumu, Friuli Stadyumu İtalya, İtalya Turu, Torino Olimpiyat Stadyumu, Vasco Rossi İtalya, Vasco Rossi İtalya turu, Vasco Rossi konserleri, Vasco Rossi Roma konseri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları