Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Varna artık kongre turizminde de iddialı

21 Ekim, 2009 | 12:02

Varna Oteller Bulgaristan’ın Karadeniz sahilindeki turizm merkezi Varna, ekonomik kriz nedeniyle pek de iç açıcı geçmeyen sezona rağmen yeni yatırımlarla adını duyuruyor.

Varnalı girişimci Dimitır Lefterov Varna’nın en yeni ve en büyük otelini açtı.

Otel, tüm Avrupa kalite standartlarına cevap veriyor. Bu oteli açmak için Dimitır Lefterov yabancı bir bankadan 10,5 milyon Avro değerinde kredi çekmiş.

Şehirdeki en yeni 5 yıldızlı otel , kongre turizmi çerçevesinde misafirler karşılayacak.

Yatırımların karşılığını nasıl alacak?

“Hizmet açısından daha fazla talepleri olan sosyete müşterilerimiz için bir boşluğu kapatmaya çalışıyoruz”-diyor Dimitır Lefterov ve devam ediyor.” Bizim şehrimizde çok iyi oteller var, bu bir gerçek, ancak onlar mevsimlik çalışıyor. Bizler ise yıl boyunca çalışacağız. Bunun dışında değişik toplantı ve konferanslar için mükemmel ortam sağlıyoruz. Tek sözle kongre turizmine bel bağlıyoruz. Böylece yatırımların karşılığını alabileceğimizi umuyoruz.

Ağır ekonomik duruma rağmen Dimitır Lefterov, girişimlerinde başarılı olacağı gibi görünüyor. Son yıllarda kongre turizmin merkezi konumuna gelen Varna, malesef yeterince büyük ve elit otele sahip değildi.
Kriz ortamında herkes mücadele edip ayakta kalmaya çabalıyor kaliteye bel bağlayarak. Karadenizin başkenti Varna ve çevredeki oteller bugünlerde ek hizmet ve ücretsiz turlar sunuyor.

Bulgaristan Radyosu

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bulgaristan, Bulgaristan Balayı Turları, Bulgaristan Balayı, Bulgaristan Burgaz, Bulgaristan Eğlence, Bulgaristan Gece Hayatı, Bulgaristan otelleri, Bulgaristan tatil turları, Bulgaristan tatili, Bulgaristan turizm, Bulgaristan turizmi, Bulgaristan Turları, Bulgaristan’da balayı, Bulgaristan’da gidilecek yerler, Bulgaristan’da ne yapılır, Bulgaristan’da turizm, Dimitir Lefterov, Varna, Varna otelleri, Varna'da gezilecek yerler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları