Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vancouver 2010 kış olimpiyatları başladı

12 Şubat, 2010 | 15:14

Vancouver 2010 kış olimpiyatları başladı 12 şubat Vancouver 2010 kış olimpiyatları başladı.

Vancouver 2010, 12 Şubat itibari ile Kanada’nın Vancouver kentinde başladı.

Vancouver 2010’da toplam 2638 sporcu katıldı, Vancouver 2010’a ülkemizden de 5 sporcu yer alıyor. Oyunlarda Türkiye’yi buz pateninde Tuğba Karademir, kayaklı koşuda ise Kelime Çetinkaya doğrudan temsil edecek. Alp disiplininde Tuğba Daşdemir, Hamit Şare ve Erdinç Türksever, kayaklı koşu dalında ise Sabahattin Oğlago ülke kotasından oyunlarda yer alacak sporcular arasında bulunuyor.

İlk defa 1976 yılında Örnsköldsvik İsveç’te yapılan Kış Paralimpik Oyunlarına 16 ülke katılmıştı.

Oyunlar sırasında binin üzerinde medya mensubunun gelmesi bekleniyor. 2006 Torino Kış Paralimpiklerinden beri neredeyse tüm dünya ülkeleri bu yarışmaları yayınlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erdinç Türksever, Hamit Şare, Kış Olimpiyatları Tuğba Daşdemir, Kış Paralimpik Oyunları, Sabahattin Oğlago, Vancouver 2010 Kış Olimpiyatları, Vancouver Kış Olimpiyatları, Vancouver Olimpiyatları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları