Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vampir Savanoviç’in turist akınına uğrayan evi yıkıldı,Savanoviç geri döndü!

18 Aralık, 2012 | 11:17

Vampir Savanoviç'in turist akınına uğrayan evi yıkıldı,Savanoviç geri döndü! Sırbistan’da yaşadığına inanılan vampir Sava Savanoviç geri döndü.

Vampir Savanoviç’in turist akınına uğrayan evi yıkılınca,Savanoviç’in yeni bir ev arayışına girdiği iddia ediliyor.

Resmi makamlar harekete geçti

Sırp Bölgesel Konseyi, vampir Savanoviç’in geri döndüğünü bildirerek vatandaşlardan evlerine sarımsak asmalarını istedi.

Konsey, “Sava Savanovic adlı bir vampirin kayıplara karıştığını ve evinin yıkılması ile geri döndüğünü” açıklayarak Zarozje köyü ve çevresindeki halkı uyardı!

Açıklamada bölge halkından evlerine sarımsak asmaları istenirken Belediye başkanı da tüm evlerin kutsal haçlarla donatılmasını talep etti.

Vampir Sava Savanoviç’in daha önce yaşadığı iddia edilen ev, bir aile tarafından satın alınıp turistlerin ziyaretine açılmış, ancak aile vampir korkusuyla evi boşaltmıştı. Ev turistler tarafından büyük ilgi görüyordu.Son söylentilere göre vampir Savanoviç yeni bir ev arayışına girdi ve kanını içtiği kişileri parçalara ayırarak değirmende öğütmek için kurban avına çıktı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
evlere sarımsak asın, Sava Savanoviç, Sırbistan, Sırbistan vampir, Sırbistan Vampir haberi, Vampir, Vampir Savanoviç,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları