Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vampir Günlükleri’nin yıldızı Nina Dobrev, Yunan Adası Mykonos’tan vazgeçmiyor

31 Temmuz, 2018 | 12:42

Vampir Günlükleri'nin yıldızı Nina Dobrev, Yunan Adası Mykonos'tan vazgeçmiyor

Vampir Günlükleri’nin yıldızı Nina Dobrev, Yunan Adası Mykonos’tan vazgeçmiyor. Dünyada yıldızı ‘Vampir Günlükleri’ dizisiyle parlayan güzel oyuncu Nina Dobrev de tatil için Yunan Adası Mykonos’u seçenlerden.

Nina Dobrev, Yunan Adası Mykonos’tan vazgeçmiyor. ‘Vampir Günlükleri’ dizisiyle yıldızı parlayan Nina Dobrev tatil için Yunan Adası Mykonos’tan vazgeçemeyen isimlerden.

Nina Dobrev Yunan Adası Mykonos’tan vazgeçemeyen isimlerden

Vampir Günlükleri’nin yıldızı Nina Dobrev, Yunan Adası Mykonos’tan vazgeçmiyor

Her sene olduğu gibi bu yıl da Yunan Adası Mykonos yıldız akınına uğruyor. Türk tatilcilerin de akın ettiği Yunan Adaları‘nın en eğlencelisi Mykonos yaz aylarını yine renkli geçiriyor.

Son zamanlarda oldukça yoğun çalıştığını söyleyen Vampir Günlükleri’nin yıldızı Nina Dobrev de her sene olduğu gibi bu yaz da Mykonos tatiline çıktı.

Vampir Günlükleri'nin yıldızı Nina Dobrev

Bulgaristan doğumlu Dobrev düzgün fiziğiyle de dikkat çekti

29 yaşındaki güzel oyuncu arkadaşları ile çıktığı Yunan Adaları‘nın en eğlencelisi Mykonos tatilinde renkli görüntüler de verdi. Denizin ve güneşin keyfini çıkaran Bulgaristan doğumlu düzgün fiziğiyle de dikkat çekti.

WTS ile Mykonos Turları’nın keyfini çıkarın!.

Mykonos tatiline arkadaşları ile çıkan ve deliler gibi eğlenen Nina Dobrev, ““Aynı şeylerle ilgilenen, aktif ve eğlenceli şeyler yapan, oturmak yerine eğlenmeyi seven gerçekten de harika bir kız arkadaşım grubum var” dedi.

Nina Dobrev Mkonos tatilinde

Vampir Günlükleri’nin yıldızı Nina Dobrev ayrıca “Arkadaşlarımla geçirdiğim güzel zamanlar beni daha çok motive ediyor. Enerji toplayarak hayatımda daha çok şey yapmak istiyorum. Herkes bunu daha çok yaparsa, daha fazla deneyime sahip olup, kendilerini daha iyi hissedeler” açıklamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mykonos, Mykonos Adası, nina dobrev, Vampir Günlükleri, Vampir Günlükleri'nin yıldızı, Yunan Adaları, yunan adası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları