Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vali Mehmet Celalettin Lekesiz Hatay ‘ı anlattı

20 Mayıs, 2011 | 16:06

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, oda başkanları ile Vali Mehmet Celalettin Lekesiz’i ziyaret ederek yılın valisi seçilmesinden dolayı kutladı.

Ziyarette konuşan Teksöz, Vali Lekesiz’in kentte kattığı hizmetlerin esnaf teşkilatının gözünde takdire şayan olduğunu kaydederek HESOB tarafından yürütülen projeler hakkında bilgi verdi.

Teksöz, Valilikçe yürütülen Hatay Tarım ve Kırsal Kalkınma Strateji Planı, Hatay İli Turizm Master Planı, Hatay Lojistik Master Planı, İş Gücü Piyasası Analiz Çalışması Raporu gibi çalışmaların da kendilerine yol gösterici olduğunu kaydederek, Lekesiz’e teşekkür etti.

Vali Lekesiz ise, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek, “Bu ödül, Hatay’ın tüm çalışanları, resmi kurumları, sivil toplum kuruluşları, odaları, esnafı, vatandaşı, muhtarı hep beraber ortaya koyduğu çalışmalar sonucunda sizler adına bize verilen bir emanettir” diye konuştu.

Hatay’ın gelişmeye açık bir kent olduğunu vurgulayan Lekesiz, “Daha güçlü bir Hatay hepimizi bekliyor. Hatay yükselen bir yıldız.” dedi.
Dünyanın sosyal, ekonomik, siyasal ve bilişim alanında daha hızlı değiştiğini, bunun da her kişiyi, her kurumu etkilediğini ifade eden Lekesiz, “Bugünü iyi analiz edip geleceği daha sağlıklı şekillendirmek gerekiyor. Hatay genelinde hep beraber yapmaya çalıştığımız da budur” ifadelerini kullandı.

Lekesiz, İl Stratejik Planı, Kültür Envanteri, Engelliler Envanteri, Kırsal Kalkınma Tarım Strateji Planı, Turizm Master Planı, Lojistik Master Planı çalışmalarının bundan sonra işlerin daha kolay ve sağlıklı yürütülmesini sağlayacağını da sözlerine ekledi.
Daha sonra HESOB Başkanı Teksöz, Kuyumcular Odası Başkanı ve Antakya Belediye Başkan Yardımcısı ile Vali Lekesiz’e Samandağ’a özgü dünyanın en iyi kamışından yapılmış bir ney hediye etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Celalettin Lekesiz, Hatay, Hatay Haberleri, Hatay İli Turizm Master Planı, Hatay Lojistik Master Planı, İş Gücü Piyasası Analiz Çalışması Raporu, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz Hatay,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları