Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vali Kızılcık: Turizmi baltalayacak kötü niyetli insanlara asla taviz vermeyiz

23 Ağustos, 2012 | 13:16

Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Trabzon’da turizmi baltalayacak kötü niyetli insanlara asla taviz vermeyeceklerini söyledi.

Bölgeyi gezen bir turist kafilesi ile Atatürk Köşkü’nde sohbet eden Vali Kızılcık, kafilede bulunan yerli ve yabancı turistlerin Trabzon hakkındaki görüşlerini dinledi. Şehrin güzelliklerinin turistler tarafından rahatça gezilebilmesi için altyapı konusunda çalışmalar yaptıklarını anlatan Kızılcık, “Sizlerin ilimizde yaptığınız ziyarette gördüğünüz yanlışlıkları lütfen bizlere yazılı olarak bildirin. Kötü niyetli insanların yaptıkları yanlış hareketlerin turizme zarar vermesine asla izin vermeyiz. Yanlış yapan turizmciler cezalarını ağır şekilde öder.” dedi.

Trabzon ve Doğu Karadeniz Bölgesi’nin son yıllarda önemli turizm destinasyonlarından biri haline geldiğini de anlatan Vali Kızılcık, “Trabzon’umuz ve Doğu Karadeniz Bölgemiz önemli bir turizm potansiyeline sahip. Bu zamana kadar keşfedilmemiş bu turizm cennetini yerli ve yabancı turistlerin görmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sene ilk 6 aylık veriler de gelişmeleri ortaya çıkarıyor. Ancak özellikle turizmle iştigal eden vatandaşlarımız bu konuda hassas olması gerekiyor. Trabzon’umuzun ve bölgemizin turizmden istenilen payı alması için herkes elini taşın altına koymalı.” şeklinde konuştu.

Vali Kızılcık’ın kendilerine gösterdiği ilgi karşısında şaşıran yabancı bir turist, “Bizler birçok ülkeye gidiyoruz. Ama bir vali ile ilk defa sohbet ediyor olmak beni çok mutlu etti. Bu düzeyde bir yöneticinin bizlerle ilgilenmesi beni şaşırttı. Ama aynı zamanda bana güven verdi. Trabzon’da olmaktan çok memnun kaldım. Dostlarımla bunu paylaşacağım.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğu Karadeniz Bölgesi, Recep Kızılcık, Trabzon, Trabzon Valisi, Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Turizm Haberleri, Vali Kızılcık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları