Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Vali Ali Haydar Öner: 5 yıldızlı otel yapan pişman olmayacak

13 Mayıs, 2010 | 15:54

Gülü, elması ve doğal güzellikleri ile meşhur olan Isparta, turizm potansiyelinini değerlendirmek ve ziyaretçilerini ağırlayabilmek için 5 yıldızlı otel yatırımı yapacak firmaları davet ediyor.

Isparta Valisi Ali Haydar Öner, “Davraz kayak kış sporları merkezimiz, yedi renkli göl olarak anılan Eğirdir ilçemiz ve göl kıyısında da yapılacak olan 5 yıldızlı tesisler yatırımcıları pişman etmeyecek” dedi.

Vali Ali Haydar Öner sözlerine şöyle devam etti: Isparta Türkiye’nin gül ve meyve bahçesi.Doğal güzellikleri, tarihi eserleri ve etnografik yapısıyla da dikkat çeken bir il. Aynı zamanda turizm başkenti sayılan Antalya’nın damı, terası ve yaylası konumunda. Türkiye’nin üretilen 2.5 milyon elmanın 550 bin tondan fazlası burada yetiştiriliyor.Sağlık,eğitim ve tarım hizmetleri bakımından ileri aşamalara ulaşmış bir vilayet.Ancak henüz 5 yıldızlı bir tesisimizin olmayışı nedeniyle talepleri karşılayamaz durumdayız.”

Vali Öner 5 yıldızlı otel tesis edecek yatırımcılarla işbirliğine hazır olduklarının altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
5 Yıldızlı Otel, Ali Haydar Öner, Isparta, Isparta 5 Yıldızlı Otel, Isparta Uçak Seferleri, Isparta Vali Ali Haydar Öner, Isparta Valisi, Spor Turizmi, Turizm Haberleri, Vali Ali Haydar Öner, Valisi Otel İstiyor,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları