Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uzungöl karlar altında

29 Eylül, 2009 | 10:32

Uzungöl Karlı Trabzon’un turizm beldesi Uzungöl yılın ilk karıyla tanışırken erken gelen kar turizmcileri şaşırttı.

Önceki gün sabah saatlerinde başlayan kar yağışı Çaykara ilçesine bağlı Çayıroba, Derindere Demirkapı ve Hayrat İlçesine bağlı Dağönü köylerini beyaza bürüdü.

Yaz mevsimini yaşamadan karla tanışan Uzungöl Turizmcilerinden Murat Akyüz, bu yıl turizm mevsiminden yeterince yararlanamadıklarını ifade ederek “Geçen yıllara göre bu yıl turist sayısında önemli ölçüde azalma oldu. 500 bin yerli 150 bin yabancı turist beklerken bu sayı yarı yarıya düştü” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çaykara, Dağönü, Demirkapı, Derindere, Hayrat, Murat Akyüz, Sektörel Turizm Haberleri, Trabzon Uzungöl, Turizm, Turizm Haberleri, Uzungöl, Uzungöl Karlı, Uzungöl Tatil, Uzungöl Turizm,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları