Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uzakdoğu’ya odaklanan TÜRSAB, gözünü Kore’ye çevirdi!

08 Kasım, 2018 | 17:26

Uzakdoğu'ya odaklanan TÜRSAB, gözünü Kore'ye çevirdi!

Uzakdoğu’ya odaklanan TÜRSAB, gözünü Kore’ye çevirdi. Uzakdoğu ülkelerine odaklanan TÜRSAB Kore’den gelen turist sayısının artırılması için düğmeye bastı.

Uzakdoğu ülkelerine odaklanan TÜRSAB Güney Kore‘den gelen turist sayısının artırılması için düğmeye bastı. Türkiye Seyahat Acantaları Birliği (TÜRSAB) bugün Kore Cumhuriyeti Başkonsolos Vekili Byung Jun Moon’i ağırladı.

Uzakdoğu’ya odaklanan TÜRSAB, gözünü Kore’ye çevirdi

TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya’yı ziyaret eden Başkonsolos Vekili Byung Jun Moon ile yapılan görüşmeoe, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan “Turizm Ana Planı” çerçevesinde, Uzak Doğu ülkelerini merkeze alan yeni yol haritası kapsamında; Türkiye – Kore arasında turist trafiğinin arttırılması amacıyla çalışmalar başlatılması gündeme geldi.

WTS ile Seul Güney Kore Turları sizi bekliyor!

Yapılan bu görüşmede Kore’den gelecek olan medya mensupları, influencerlar ve bloggerların katılacağı bir info turun TÜRSAB tarafından organize edilmesi planlandı.

Kore Cumhuriyeti Başkonsolos Vekili Byung Jun Moon ile yapılan toplantıda, TÜRSAB Koordinasyon ve Pazarlama Grup Başkanı Levent Demirel ile Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Cansu Çam da hazır bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Byung Jun Moon, Cansu Çam, Firuz Bağlıkaya, Kore Cumhuriyeti, Kore Cumhuriyeti Başkonsolos, Levent Demirel, TURSAB Başkanı, Uzakdoğu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları