Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uzakdoğu turlarına katılan herkese bedava Bangkok konaklaması

01 Aralık, 2011 | 12:16

Uzakdoğu turlarında bedava Bangkok konaklaması / Turizm Haberleri

Ünlü tur operatörü World Travel Service, 12. yıla özel kampanyalarına devam ederken, yeni promosyonunu da açıkladı. İtalya, İspanya, Yunanistan ve Dubai ‘de gerçekleştirdiği “3 gece kal 2 gece öde” promosyonunun ardından World Travel Service (WTS), uzun yıllardır çalıştığı Uzakdoğu pazarında da büyük bir kampanya hazırladı.

WTS, Uzakdoğu turları ‘na katılan herkese 2 gecelik bedava Bangkok konaklaması hediye ediyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Koh Samui, Phuket, Pattaya, Bali, Japonya, Singapur, Kamboçya gibi destinasyonların turlarına giden herkese 2 gece bedava Bangkok konaklaması veriliyor.

Özellikle bayram, yılbaşı, sevgililer günü, sömestre gibi kişilerin tatil için zaman ayırdıkları günlerde grup turlarının daha fazla olduğunu belirten WTS yetkilileri, sadece özel günlerde değil yılın her günü grup ve münferit tur programları hazırladıklarını vurguluyorlar.

Dünyanın her yerine paket programlar…

Uzakdoğu, Ortadoğu, Avrupa, Amerika, Latin Amerika, Afrika gibi dünyanın heryerinde geniş acenta ağı bulunan ve destinasyonlara otel, uçak, vize, rehberlik gibi hizmetler veren WTS, Uzakdoğu alanında uzmanlaşmış kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Uzakdoğu ile sık çalışan şirketin, yolcuları için hazırladığı 2 gece bedava Bangkok konaklaması hakkında detaylı bilgi için www.wts.com.tr ‘yi ziyaret edebilir ya da 0212 237 90 60 nolu telefondan arayabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Amerika, Avrupa, Bali Adası, Bangkok Turları, Bangkok Turu, bedava Bangkok konaklaması, Japonya, Kamboçya, Koh Samui, Latin Amerika, Ortadoğu, Pattaya, Phuket, Singapur, Uzakdoğu, Uzakdoğu Turları, Uzakdoğu turları Bangkok, Uzakdoğu turları Bangkok konaklaması, Uzakdoğu turu, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları