Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uzakdoğu Tayland turları 2013 yılına damgasını vurdu

23 Aralık, 2013 | 17:51

tayland-turlari-bangkok-phuket-koh-samui-pattaya

2013 yılına damgasını Uzakdoğu Turları ve Tayland Bangkok, Phuket, Pattaya, Koh Samui turları en çok tercih edilen bölgeler oldu.

Sıcak bölgelerde tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Tropik Adalar‘ da en çok dikkat çeken ülke olan Tayland‘ ın Bangkok şehri, Phuket Adası, Tayland Gece Hayatının kalbinin attığı Pattaya, Uzakdoğu‘ nun en bakir adası olan binaların palmiyelerin boyunu geçmediği Koh Samui Adası’ dır.

Tayland’da en çok Koh Samui Adası tercih ediliyor

Tayland’ın en çok tercih edilen adalarından birisi ise Koh Samui. Aynı zamanda Tayland’ın 3.büyük adası olan Koh Samui günümüzde Türkler tarafından çok sevildi. Adayı ziyaret eden turistlerin çoğunu yeni evli çifteler oluşturuyor. Samui otelleriyle, doğasıyla, farklı tatil alternatifleriyle, kültürüyle diğer adalara nazaran daha çok ilgi görüyor.
Tayland Phuket Turları

Balayı turlarının vazgeçilmezi Tayland Turları

Tayland balayı turları gerek farklı bir kültür görmek ve tanımak gerekse deniz kum güneş tatilinin tadını çıkarmak isteyenlerin vazgeçilmezi.

Phuket turları, Koh Samui Turları’ na ilave edilebilecek Bangkok Turları ile hem Uzakdoğu kültürünü yaşarken denizin tadını çıkarabilir hem de alışveriş yaparak sevdiklerinize Uzakdoğu kültürünü tanıtacak küçük hediyeler alabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı turları, Bangkok, Bangkok Turları, Koh Samui, Koh Samui Turları, Koh Samui Adası, Pattaya, Pattaya Turları, Phuket, Phuket turları, Samui Otelleri, Tayland, Tayland Balayı, Tayland Balayı Turları, Tayland turları, Uzakdoğu kültürü, Uzakdoğu Tayland turları, Uzakdoğu Turları,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları