Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uzakdoğu’ya ilgi promosyonları da beraberinde getirdi

14 Şubat, 2015 | 09:00

Turizmin son dönemde en çok dikkat çeken destinasyonu Uzakdoğu, tur operatörlerinin de radarına girdi.

Son yıllarda Türk seyahatseverlerin uzak bölgelerde tatil yapma isteği, Uzakdoğu turizmine canlılık getirdi. Faklı kültürleri tanıma arayışı içine giren seyahatseverler, özellikle Taylad, Çin, Japonya ve Güney Kore turlarına ilgi göstermeye başladı. Deniz, kum, güneş üçlüsünden vazgeçemeyenler ise Phuket, Koh Samui ve Bali gibi tropik adaları tercih ediyorlar.

Uzakdoğu’ya olan bu ilgi tur operatörlerini de harakete geçirdi. Acentalar, Türk turistlerin tercihlerini dikkate alarak Büyük Uzakdoğu Promosyonları düzenlemeye başladı. Türkiye’nin en önemli tur operatörlerinden World Travel Service‘in (WTS) yetkililerinden edinilen bilgilere göre; tarihi ve kültürel bir gezi isteteyen Türk seyahatseverler, Uzakdoğu’da daha çok Japonya ve Çin Turlarına ilgi gösteriyor.

Deniz, kum ve güneş üçülüsünü tercih edenlerin ise Tayland, Phuket, Pattaya ve Koh Samui’ye yöneldiklerini hatırlatan yetkililer, son yıllarda balayı çiftlerinin de bu bölgelere ilgisinin arttığını belirtiyor.

Uzakdoğu Turları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı turu, Bali Adası, bali turu, Çin, Japonya, Koh Samui, Koh Samui Adası, Koh Samui Balayı, Koh Samui Turu, Pattaya, Phuket, Phuket adası, Phuket turu, Tayland, Tayland Balayı, Tayland Turu, Uzakdoğu, uzakdoğu balayı, Uzakdoğu Haberleri, Uzakdoğu promosyon, Uzakdoğu tatil, uzakdoğu turizm, Uzakdoğu Turları, Uzakdoğu turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları