Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uzakdoğu’ya ilgi promosyonları da beraberinde getirdi

14 Şubat, 2015 | 09:00

Turizmin son dönemde en çok dikkat çeken destinasyonu Uzakdoğu, tur operatörlerinin de radarına girdi.

Son yıllarda Türk seyahatseverlerin uzak bölgelerde tatil yapma isteği, Uzakdoğu turizmine canlılık getirdi. Faklı kültürleri tanıma arayışı içine giren seyahatseverler, özellikle Taylad, Çin, Japonya ve Güney Kore turlarına ilgi göstermeye başladı. Deniz, kum, güneş üçlüsünden vazgeçemeyenler ise Phuket, Koh Samui ve Bali gibi tropik adaları tercih ediyorlar.

Uzakdoğu’ya olan bu ilgi tur operatörlerini de harakete geçirdi. Acentalar, Türk turistlerin tercihlerini dikkate alarak Büyük Uzakdoğu Promosyonları düzenlemeye başladı. Türkiye’nin en önemli tur operatörlerinden World Travel Service‘in (WTS) yetkililerinden edinilen bilgilere göre; tarihi ve kültürel bir gezi isteteyen Türk seyahatseverler, Uzakdoğu’da daha çok Japonya ve Çin Turlarına ilgi gösteriyor.

Deniz, kum ve güneş üçülüsünü tercih edenlerin ise Tayland, Phuket, Pattaya ve Koh Samui’ye yöneldiklerini hatırlatan yetkililer, son yıllarda balayı çiftlerinin de bu bölgelere ilgisinin arttığını belirtiyor.

Uzakdoğu Turları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı turu, Bali Adası, bali turu, Çin, Japonya, Koh Samui, Koh Samui Adası, Koh Samui Balayı, Koh Samui Turu, Pattaya, Phuket, Phuket adası, Phuket turu, Tayland, Tayland Balayı, Tayland Turu, Uzakdoğu, uzakdoğu balayı, Uzakdoğu Haberleri, Uzakdoğu promosyon, Uzakdoğu tatil, uzakdoğu turizm, Uzakdoğu Turları, Uzakdoğu turu,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları