Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uygulamalı çizgi roman atölyesi hizmete açıldı

21 Nisan, 2009 | 11:43

Uygulamalı çizgi roman atölyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından, ayda iki kez usta çizer Cem Uygun yönetiminde yapılacak olan ”Uygulamalı Çizgi Roman Atölyesi”, hizmete açılıyor.

Günümüzde çizgi roman sanatının eskiye nazaran daha az ilgi görmesi kültür müdürlüğünü harekete geçirdi ve bir atolye programının doğmasına yol açtı. Usta çizer Cem Uygun’un deneyimlerinden yararlanılarak birçok edebiyat eseri resimli roman haline getirilecek. Bu program Kültür A.Ş organizasyonuyla Atatürk Kitaplığı’nda gerçekleştirilecek ve 30 kişiyle sınırlandırılacak. Çizgi roman sanatına ilgi duyuyorsanız ”www.kultursanat.org” sitesine isminizi kaydettirip programa katılabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Kitaplığı, Cem Uygun, Çizgi Roman Sanatı, Çizgi Romanlar, Kültür Sanat Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları