Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uyanık İngiliz turiste ‘sahte hastalık’tan 10 bin pound ceza

12 Haziran, 2018 | 12:17

Uyanık İngiliz turiste sahte hastalıktan 10 bin pound ceza

Uyanık İngiliz turiste ‘sahte hastalık’tan 10 bin pound ceza kesildi. ‘Tatilde hastalandım’ diye yıllardır dava açarak tur şirketlerinden ve otellerden tazminat alan uyanık İngiliz turistlerden biri daha para cezasına çarptırıldı.

Uyanık İngiliz turiste ‘sahte hastalık’tan 10 bin pound (60 bin TL) ceza kesildi. ‘Tatilde hastalandım’ diye yıllardır dava açarak tur şirketlerinden ve otellerden tazminat alan uyanık İngiliz turistlerden biri daha para cezasına çarptırıldı.

Uyanık İngiliz turiste sahte hastalıktan 10 bin pound ceza

Uyanık İngiliz turiste ‘sahte hastalık’tan 10 bin pound ceza

Tatile gidip geldikten sonra sahte hastalık davası açan bazı İngiliz turistleri tazminat ödemeye mahkum eden İngiliz mahkemelerinden bir örnek karar daha geldi.

Tazminat avcısı hukuk şirketleri ile bir olup, tatillerini yapıp döndükten sonra ‘tatilde hastalandım’ davası açan, tur şirketlerinden ve otellerden binlerce pound tazminat koparmaya çalışan uyanık İngilizlere mahkemeler artık göz açtırmıyor.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Meksika Cancun Turları sizi bekliyor.

Cancun’da hastalandığını iddia etti

Meksika’nın dünyaca ünlü tatil bölgesi Cancun’da yaptığı tatil sırasında hastalandığını iddia ederek mahkemeye tazminat davası açan İngiltere’nin Manchester kentinde yaşayan Jadeep Singh adlı İngiliz, mahkeme tarafından 10 bin pound para cezasına çarptırıldı.

Singh mahkemede, bir düğün grubu ile gittiği Meksika’nın muhteşem tatil beldesi Cancun’da yediği yemek ve içeceklerden hastalandığını iddia ediyordu.

Mahkemeye delil sunamadı, cezayı yedi

Ancak Cancun’da hastalandığını ispat edemeyen ve mahkemeye buna dair herhangi bir delil sunamayan uyanık İngiliz turist, Cancun seyahatini düğün grubu ile gerçekleştirdiğine dair de belge sunamadı ve mahkeme tarafından 10 bin pound ceza yemekten kurtulamadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cancun, İngiliz mahkemeleri, İngiliz turist, Jadeep Singh, Meksika, Sahte hastalık cezası, Uyanık İngiliz turist,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları