Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Utrecht Turizm Fuarı kapılarını açtı

16 Ocak, 2014 | 11:20

turizm-fuari-hollanda Dünyanın en önemli turizm markalarını bir araya getiren Utrecht Turizm Fuarı kapılarını açtı.

Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen ve dünyanın en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen Utrecht Turizm Fuarı, 150 ülkeden 1500’e yakın turizm kuruluşuna ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin önemli pazarlarından Hollanda’nın Utrecht kentinde bu yıl 43’üncüsü düzenlenen fuarda, Türkiye’nin temsil edildiği toplam alan yaklaşık 1.300 m². Türkiye bu büyüklükteki katılımıyla Utrecht Turizm Fuarının en büyük 10 katılımcısı arasında yer alıyor.

YURTDIŞI FUARLAR İÇİN TIKLAYIN….

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Türk turizmcileri yalnız bırakmadı.

2013 yılında 100 bin kişinin ziyaret ettiği fuar 19 Ocak’a kadar devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdurrahman Arıcı, hollanda Turizm Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turizm Bakanlığı, Turizm Fuarı, Utrecht, Utrecht hollanda, Utrecht Turizm Fuarı, Utrecht Turizm Fuarı Hollanda, Utrecht Turizm Fuarı türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları