Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uruguaylı manken Kayserili yetkililerden iş istedi

14 Aralık, 2013 | 17:45

vitto-saravia-uruguay Kayserispor oyuncusu Pablo Mouche’nin sevgilisi Uruguaylı manken Vitto Saravia, Kayserili yetkililerden iş istedi.

Arjantin‘de yayınlanan bir televizyon programında konuşan Uruguaylı manken, “Sevgilim Mouche Kayseri’ye taşınmamı istiyor ancak orada ne iş yaparım bilemiyorum, yerleştiğim taktirde işsiz kalmaktan endişe duyuyorum” dedi.

Pablo Mouche’den ayrıldığına dair çıkan haberlerini de yalanlayan Latin güzel, sorunun sadece işten kaynaklandığını bu konuyu yılbaşı tatilinden sonra sonuçlandıracaklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Pablo Mouche, Pablo Mouche Kayserispor, Pablo Mouche sevgilisi, Uruguaylı manken, Uruguaylı manken Vitto Saravia, Vitto Saravia,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları