Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

UNWTO, Kriz Döneminde İletişim Konusunda 15 Ülkeyi Eğitiyor

22 Temmuz, 2017 | 13:45

UNWTO Seçimi

 

Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) 15 Üye Devletinden temsilciler, UNWTO’nun merkezindeki kriz iletişimleri ile ilgili üç günlük bir eğitim kursuna katıldılar.

UNWTO, Kriz Döneminde İletişim Konusunda 15 Ülkeyi Eğitiyor

Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) 15 Üye Devletinden temsilciler, UNWTO’nun merkezindeki kriz iletişimleri ile ilgili üç günlük bir eğitim kursuna katıldılar. UNWTO  tarafından düzenlenen eğitim, kriz iletişim stratejileri geliştirmek ve uygulamak için kapasite yaratarak turizm destinasyonlarında esneklik sağlamayı amaçladı.

Kriz İletişimi Uygulaması, doğal afetler, finansal çöküntüler, şiddetli olaylar veya pandemikler gibi diğer turistik bölgeyi etkileyebilecek çeşitli kriz türlerini ve krizin her aşamasında önerilen iletişim yöntemlerini, öncesi  ve sonrasını içermektedir.

UNWTO Kriz Dönemi İletişim Konulu Eğitimde

Protokollerin tanımı, kriz iletişim takımının kurulması, iletişim materyalinin geliştirilmesi ve her durum için hazır şablonlar ve medya ilişkileri eğitime dahil edilen bazı konular olmuştur.

Pratik, Afrika, Amerika ve Avrupa’daki katılımcılara çeşitli kriz durumları ve kriz iletişim vakaları hakkında görüş ve deneyim alışverişi yapma olanağı sağlayan her yıl düzenlenen eğitimdir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Turizm Örgütü, Kriz Dönemi, UNWTO, UNWTO Eğitimi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları