Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlülerin Tatil Yerlerinde Ramazan İndirimi

02 Temmuz, 2011 | 11:37

Ünlülerin tatil yerlerinin başında Çeşme ve Antalya geliyor

Yaz sezonunun başlamasının ardından tatil bölgeleri de hızla dolmaya başladı. Yurtiçi tatil bölgelerinde zaman geçirmeyi hedefleyenler rotalarını Akdeniz ve Ege sahillerine çevirdiler.

Yurtiçi tatil bölgelerinden Antalya, Bodrum, Çeşme, Marmaris gibi her zaman gözde olan yerlerde bulunan tesisler başlattıkları kampanyalar ile herkesi tatil yapmaya teşvik ediyor.

Yerli  yabancı bir çok starın tatillerini geçirmek için tercih ettikleri Ege , Akdeniz Sahilleri muhteşem deniz,  bitmek bilmeyen eğlencenin tek adresi.

Yurtiçi Tatil Paketlerinde Ramazan İndirimi

Yurtiçi tatil paketleri  Ramazan indirimleri ile ağustos ayında yaz tatili geçirmek isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyor. Ramazan ayının Ağustos ‘ a denk geliyor olmasından dolayı oteller bu dönemde hazırladıkları ciddi promosyonların yanı sıra yaptıkları Ramazan  İndirimleri ile sezonda ilgiyi üzerlerine toplamayı hedefliyorlar. Ramazan indirimleri ile çok uygun fiyatlara bölgelerin en güzel otellerinde yaz tatillerini geçirmek isteyenler şimdiden rezervasyonlarını yaptırıyorlar.

Yurtiçi tatil fırsatları Ramazan Bayramı döneminde olduğu gibi öncesinde ve sonrasında da devam edecek. Tatil fırsatları başlığı ile Temmuz sonlarına kadar yurtiçi tatil otelleri erken rezervasyon indirimleri bulunuyor

Türkiye ünlülerin tatil yerleri arasında ilk sırada

Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre sayısız kültürel, turistik mekanıyla farklı kesimlere hitap eden Türkiye, yapılan tanıtım çalışmalarıyla ilgi çekmeye devam ediyor. Yılın ilk beş ayında 9 milyon 250 bin yabancı ziyaretçi ağırlayan Türkiye bir çok Hollywood yıldızının da tercihi oldu. Dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği Akdeniz ve Ege sahilleri Türkiye’ nin tanıtımına da büyük katlı sağlıyor.

Geçtiğimiz yıllarda Oprah Winfrey,  Martha Stewart gibi ünlü televizyon yıldızlarını ağırlayan Türkiye, bu sene de Catherine Zeta Jones, Michael Douglas , Ben Affleck’ten sonra Jodie Foster ‘ın da tercihi oldu. Bunun yanı sıra Real Madrid ‘in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo ‘da tatilini Bodrum Kempinski Barbaros Bay ‘ da geçirmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
erken rezervasyon indirimleri, Ramazan indirimi, Tatil fırsatları, Tatil Yerlerinde Ramazan İndirimi, Ünlülerin tatil yerleri, Yurtiçi tatil, Yurtiçi tatil bölgeleri, Yurtiçi tatil fırsatları, yurtiçi tatil otelleri, Yurtiçi Tatil Paketleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları