Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlülerin tatil tercihi İspanya

04 Ağustos, 2013 | 14:33

Ünlülerin tatil tercihi İspanya Yoğun iş temposunun ardından, güzel bir yaz tatili geçirmek isteyen ünlü isimlerin bu yıl ki tercihi İspanya oldu.

Tatil için İspanya‘yı seçenler arasında ünlü oyuncu Doğa Rutkay başı çekiyor. Rutkay, annesiyle birlikte 15 gün İspanya’nın Valencia şehrinde tatil yaptı.

Güzel oyuncu Cansu Dere de İspanya’da tatil yapanlar arasındaydı. Dere, İspanya tatilinin ardından Yunanistan’a geçerek bir süre de orada kaldı.

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau da tatil için İspanya’nın İbiza adasını seçmişlerdi.

Kuzey Güney dizisinin final yapmasının ardından tatil için en uygun yeri bulmaya çalışan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ise kız arkadaşı Florence ile birlikte İspanya da tatil yapacak ünlüler arasında.

İspanya Turları

İspanya Turları yıl boyunca en iyi fiyat ve servis garantisiyle.

İspanya Turu
İspanya Turistik

İspanya uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama hizmeti.

İspanya Turistik Turları
İspanya Balayı

İspanya'da Balayı Kanarya Adaları'nda yaşanır.

İspanya Balayı
İspanya Kültür

İspanya Kültür Turları ile İspanyayı doya doya yaşayın.

İspanya Kültür Turları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cansu Dere, Cansu Dere ispanya, Cansu Dere tatil, Cansu Dere Yunan Adaları, Doğa Rutkay, Doğa Rutkay ispanya tatili, İspanya, İspanya Tatili, İspanyol Adaları, Kıvanç Tatlıtuğ, Kıvanç Tatlıtuğ ispanya, Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi, Kıvanç Tatlıtuğ tatil, ünlülerin tatil tercihi, Wesley Sneijder, Wesley Sneijder ibiza, Wesley Sneijder tatil, Yolanthe Cabau, Yolanthe Cabau ibiza, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları