Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlülerin gözdesi Avustralya

16 Şubat, 2015 | 12:45

Natasha Oakley Devin Brugman Avustralya’nın Sidney kenti, gerek yaşam kalitesi gerekse eşsiz denizi ve dünyaca ünlü plajları ile en önemli tatil bölgelerinden.

Yakın arkadaş oldukları bilinen Natasha Oakley ve Devin Brugman, beyaz inci kumlara berrak denizin eşlik ettiği Sidney Plajlarını tercih eden ünlülerden.

Her fırsata birlikte tatil yapan seksi modeller, gelecek yaz için tasarlanan bikinilerin tanıtımı için geldikleri Avustralya’da güzel bir hafta sonu geçirdiler. İkilinin Sidney şehir turu ile başlayan kaçamakları, Avustralya’nın dünyaca ünlü plajlarında devam etti.

Yaşam kalitesi en yüksek şehirlerden olan Sidney’in dillere destan beyaz kumlarla kaplı plajlarında stres atan modeller, yazı yaşayan Avustralya’da denizin ve güneşin tadını bolca çıkardı.Avustralyalı model Natasha Oakley’in kaldıkları otelin balkonundan çektiği fotoğraf, Tamarama Beach’in güzelliklerini gözler önüne serdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya denizi, Avustralya haberleri, Avustralya sydney, Avustralya tatil, Avustralya Turu, Devin Brugman, Devin Brugman instagram, Devin Brugman Natasha Oakley, Devin Brugman sidney, Natasha Oakley, Natasha Oakley instagram, Natasha Oakley sidney, Sidney, Sidney Avustralya, Sidney Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları