Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ünlülerin balayı tercihi Maldivler & Seyşeller

05 Kasım, 2015 | 12:57

Maldivler & Seyşeller Balayı tatillerini tropik adalardan yana kullanan ünlüler, genellikle Maldivler & Seyşeller tercihi yapıyor.

Çiftler için düğün telaşının bitmesi balayının başlangıcı anlamına geliyor. Basının evliliklerini yakından takip ettiği ünlü isimler, balayı tercihlerini stresten uzak huzurlu bir ortamda geçirmek için Tropik Adaların yolunu tutuyor.

Tabi ki Tropik Adalar denilince de akla gelen bölgeler Maldivler ve Seyşeller. Eşsiz güzellikteki sahilleri, muhteşem manzaraların eşlik ettiği turkuaz denizleri, palmiye ağaçları ve sadece doğanın sesinin duyulduğu iki ada; Maldviler & Seyşeller

Seyşeller Turu ve Tropik adalar video;

Cennet adalarda balayı geçiren ünlülerden sadece bir kaçı

George Clooney – Amal Alamuddin: Venedik’teki görkemli düğünlerini tüm dünyanın takip ettiği çift, Seyşeller ‘de unutlmaz bir balayı deneyimi yaşadı ve haftalarca bu balayı konuşuldu. Dünyanın en lüks otellerinin yer aldığı, sınırsız imkanların sağlandığı Seyşeller ‘de balayı her çiftin deneyimlemesi gereken bir tecrübe.

Maldivler muhteşem su altı dünyası Balayı Turları video;

Maldivler Balayı Turu tercih eden çiftler arasında yakından tanıdığımız Murat Dalkılıç & Merve Boluğur, İrem Derici & Rıza Esendemir, Ata Demirer & Özge Borak gibi isimler yer alıyor. Maldivler, THY’nin direkt seferlere başlamasıyla birlikte Türk seyahatseverlerin dikkatini çekmeyi başardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı turları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler turu, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller Balayı Turu, Seyşeller turu, Ünlülerin balayı tercihleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları